Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio után normális a...

Menstruacio után normális a barnazas? Vetélés utáni első rendes menszesz

Figyelt kérdés

Volt egy vetélésem és rendesen meg is jött időre, kevesebb volt mint szokott de ugyanugy 5 napig tartott, semmi extra nem volt.

Mos mensi után vagyok 3nappal, és délután azt vettem észre pici barnás folyasom volt, csak wc papíron. Meg most is volt egy kicsi de már alig látni. Kicsit szurkal lent, jobb oldalt, mint amikor ovum van, de nem olyan intenzíven.

Miért lehet ez? Illetve normális?

Azért teszem fel a kérdést mert nekem ilyen sose volt. A vetélés rendben lezajlott de műszeres befejezést kellett csinálni. Azóta volt már 2kontroll és minden oke.

Zöld utat kaptunk egy menszesz után, azért is lenne fontos számomra minden rendben legyen. Mondjuk semmi panaszom nincs, magneziumot, cinket,vasat szedek, de ezeket már jó pár hónapja..

Nem tudom vetélés után mennyire normális ez, hogy az első menszesz után van egy kicsi barnazas rá pár napra, esetleg valakinek volt így? És lett baba utána rendesen, vagyis megfogant ettől függetlenül?


2021. ápr. 5. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Korai vetélésem volt, nem kellett műszeres befejezés. Rá rendes időben megjött. Nekem előtte volt 3-4 napig barnás vérzésem, nem utána, és nem is kevés hanem viszonylag sok. A szurkálást is éreztem, azt összevissza, random időpontokban a ciklusomban (meg még pár ciklusban utána,de egyre ritkábban). A második menstruációm már teljesen normális volt, nem volt előtte barnázás. Utólag kérdeztem a nőgyógyászomat, azt mondta vetélés után ez teljesen rendben van, nem kell vele foglalkozni, jól tettem hogy nem rohantam hozzá.

Én azt hiszem megvárnék még egy menstruációt a helyedben, de ez én vagyok, és lehet az is hogy nincs erre szükség, csak én szeretem ha előbb minden visszatér a rendes kerékvágásba. Szerintem nincs okod aggódni, de esetleg hívd föl a rendelőt, javasolnak-e uh-t vagy szerintük se baj most ez a kis barnázás.

2021. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Koszi hogy megosztottad ezt velem, először is sajnálom ami veled történt. Másodszor igen minden ember más, nincs két egyforma szervezet, test.. szoval igen, biztos meg a hormonok nem álltak bennem vissza a régi kerékvágásba. Vagyis ezt leszámítva ami ma volt, amúgy minden klappol szerencsére.

Másfél hete voltam dokinal, minden rendben volt szoval nem fogom egy ideig zaklatni, ha nem lesz úgy semmi probléma. Olvasgattam kicsit, azt írjak meg a rendes menszesz után is bőven szokott ilyen lenni, nem hogy vetélés utáni menszesz utan(kicsit hülyén hangzik így bocsi😂😂)

Figyelj, úgy vagyok vele, hogy lesz ahogy lesz. Nem fogunk ebben a honapban már védekezni, és ahogy alakul. Ha nincs valami rendben(nem elég vastag pl a mehnyalkahartyam) úgy sem tud megfoganni. Bár bizom a dokimban, azt mondta minden oke, szoval ha lelkileg is rendben leszek hajra! És azt említette , hogy ilyenkor jobban megtapad az embrió, mivel jobbak lesznek a korulmenyek.. nem tudom igaz e, de van egy pár ismerősöm aki vetélés után egy két hónap mulva babat várt, sőt ikreket is, és minden rendben volt. Bízunk a legjobbakban😃

2021. ápr. 5. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajrá, szurkolok nektek! :)
2021. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi ☺️
2021. ápr. 5. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!