Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 dpo negativ teszt?

11 dpo negativ teszt?

Figyelt kérdés

Naptar szerint ma vagyok 11. Dpon. Csinaltam egy facelle 10-es tesztet de full negativ.

Azert csináltam ilyen hamar mert rettenetesen furan erzem magam, a szokasoshoz kepest.

Akkor vehetem biztosra hogy csak meg fog jonni?

Ha a babatol ereznem magam rosszul akkor a teszt kimutatna mar?



2021. ápr. 6. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz. Viszont a naptár az nem 100% és ilyenkor egy nap is sokat számít. Nekem tuti biztos 11.dpo facelle egyértelmű halvány pozi volt erős tünetekkel. Várj még, ha nem jelentkezik vérzés tesztelj újra. Sajnos a pms tünetek totál ugyanolyanok mint a terhes tünetek így sokszor megzavarják az embert.
2021. ápr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos ovunál azt mondanám, hogy kimutatná már, de így, hogy csak naptár alapján saccolod az ovut még van esély.
2021. ápr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak azt hallottam sok helyen, hogy ha van tunet, akkor van hcg is.

Ezert gondolom azt, hogy biztosan pms az amit erzek.

2021. ápr. 6. 07:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. A fiamnál 15. Dpo-n lett épphogy látható második csík, a 17. Dpo-n lett egyértelmű. Nem volt később az ovuláció, vezettem hőgörbét, tényleg a 15. Dpo volt.
2021. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!