Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi változhatott? Ovu teszt...

Mi változhatott? Ovu teszt kérdés.

Figyelt kérdés

Nekem amióta lh tesztet csinálok halványak a tesztjeim, mikor a csúcs van akkor sem lesz olyan erős, de van ovum volt egy pár terhesség.

Kb ilyenek szoktak lenni, de ez is egy pillanat kb, estére megint nagyon halvány.

Most napok óta közel olyan erős, és nem is esett egyből vissza. Amit feltöltöttem fent az a mai, a tegnapi csúcs után.

Ez a tegnapi csúcs

[link]

Annyi a különbség, hogy e vitamint és Q10 vitamint szedek, de semmi más nincs. Okozhatja valamelyik?

Bocsi hogy hosszú lett.



2021. ápr. 6. 16:19
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsi lehagytam amit elsőnek akartam feltenni. Eddig ilyenek voltak a csúcsjaim.

[link]

2021. ápr. 6. 16:21
 2/3 anonim ***** válasza:
A q10 javítja a peteérés minőségét, így attól símán lehet. Nekünk is azzal sikerült. 16+4hkm
2021. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. ápr. 6. 17:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!