Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használja valaki a Trimeszter...

Használja valaki a Trimeszter vitamint?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor szembe jött velem a facebokkon a Trimeszter vitamin reklámja. Most gondolkodunk a gyermek vállaláson ezért érdekelne, hogy tényleg annyira jó mint, ahogy írjak?

2021. ápr. 6. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki tudja mennyire jó, én azt szedtem. Valószínű kicsit túltolják a Facebook reklámját, úgy gondolom aki nem tud teherbe esni egy vitamintól sem fog. De mint minden más terhesvitamin komplex, tehát ugyanannyit ér.
2021. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt szedtem. Nincs negatív véleményem róla. Sima vitamin. Én nem hánytam 1x sem szerencsére, nem is émelyegtem. Szóval még azt se tudom ráfogni, hogy zavarta volna a gyomromat.
2021. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen amúgy nagyon jó mert egy barátnőmnek így sikerült teherbe esnie 2 havit szedett el előtte 3 évig védekezés nélkül nem esett teherbe.utanna a következő kapcsolatában egy év után lett terhes de elvetélt sajnos.aztán elsietett belőle 2 havit és sikerült.Nagy volt az öröm.azóta van mar meg egy kisbabája is
2021. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elsietett = elszedett
2021. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia. nem tudom még aktuális-e.

én is azt szedem március óta, ez az első próbálkozós hónapunk, és gyanús tüneteim vannak, remélem bevált :) pár nap múlva kiderül.

első gyermekem egyetlen egy próbálkozásból fogant, minden vitamin nélkül, de akkor 20 éves voltam...

2021. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!