Lehetek terhes így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal mindig gumival védekezünk, az elejétől a végéig rajta van. Mindig figyelünk arra is, hogy megtörölje a kezét mielőtt hozzám érne, szakadást nem vettünk észre. Egy napja késik, és most reggel 37 volt a hőm. Olvastam Gyk-n, hogy helyes gumihasználatt mellett is teherbe estek itt páran, ezért kezdtem most kicsit megijedni. Leghamarabb holnap tudok tesztet venni. Szerintetek van arra reális esély, hogy így is megtörtént a megtermékenyülés?

Tanultam biológiát igen, még mielőtt valaki ezzel jönne, viszont valamiért most eléggé izgulok ezen.

A normális válaszokat előre is köszönöm szépen!:)



2021. ápr. 7. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap késés még nem a világ vége, holnap vegyél tesztet és majd kiderül.
2021. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig ellenőriztétek, hogy nincs kiszakadva, akkor kizárt a terhesség. 1-2 nap késés meg még nem a világ, teljesen normális :) Azért, ha izgulsz egy tesztet csinálhatsz, ha valóban terhes lenne már mutatni fogja a teszt. Vegyél egy facellet.


Ismerősöm teherbe esett óvszer mellett, de ők nem ellenőrizték ... ha kiszakad, akkor sajnos így jár az ember. És ellenőrzés nélkül nem lehet biztos benne senki, mivel nem kell hatalmas szakadás rá.

2021. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Nem öntöttünk bele soha vizet, amikor levette, akkor szokta megnézni, hogy nincs e rajta szakadás. Remélem nem siklott el a tekintete felette...

A hőm miatt is megijedtem, a bölcsességfogam mindig menzesz előtt kezd el fájni, mert olyankor brutál mód belehúz a növésbe, az most is elkezdett pár napja, viszont a mellfeszülés elmaradt:(

2021. ápr. 7. 09:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem csak beparáztatod magad én is ezt szoktam amúgy de ha meg veszem a tesztett mindig nagy kő esik le a szívemből.Nem szeretnék gyereket van egy 3 éves.

Egyik fogamzásgátlás módszer sem 100% os de minimális esélyt adnak ahhoz hogy terhes legyél.

1 nap késés meg nem nagy dolog nekem volt hogy 3 hónapot is késett.De mindenki más.

2021. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Megnyugtattál, köszönöm szépen!:)

Most vettem tesztet, viszont abban nem vagyok benne biztos, hogy 1 napja késik, mert nem szokott teljesen pontos lenni. Lehet ma vagy holnap kéne csak megjönnie. Másfél hete történt utoljára aktus, akkor már kimutathatja a teszt?

2021. ápr. 7. 15:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj vannak olyan tesztek is ami már a menzesz előtt kimutatják a terhességi.gyogyszertárban olyan 1000-2000 Ft között mozognak.De annyit érhogy megnyugodj. Nekem a terhességemet a menses várható ideje után egy héttel kimutatta nagyon nagyon halványan a sima 600 Ft teszt.akkor lehettem olyan 6 hetes mert a terhességet az utolsó menszesz első napjától számolják az orvosok
2021. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

Most vettem egy x-epil tesztet, reggel fogom megcsinálni, ha pár nap múlva nem jön meg, akkor veszek egy facellet.

2021. ápr. 7. 18:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben lesz. Azért majd írj.Hátha tudok valamiben segíteni.
2021. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah meg már azért biztos lenne tünetek nekem az együtt lét után 1-2 hétre ugy bekeményedett a mellem meg érzékeny lett. Akkor már biztos voltam benne hogy baba lesz. De mi terveztük is. Sogornőmnek is a legelső tünete a mell fájdalom volt ö is már akkor tudta.utanna rá megvettem a tesztett egy olcsó sz*t és már az is mutatta de olyan halványan hogy alig látszott.ez a kimaradás menzesz után 2 héttel volt rá egy hétre mentem nőgyógyászhoz.és még ő sem tudta meg mondani hogy embrió amit lát vagy egy ciszta annyira kicsi volt a vérvétel mutatta ki végül hogy 6-7hetes terhesség
2021. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!