Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6napja pozitív az ovulációs...

6napja pozitív az ovulációs tesztem az nem jó jel ugye?

Figyelt kérdés
Segítsetek legyszi mitől lehet hogy 6napja pozitív az ovulációs tesztem, terhes nem vagyok, a kalkulátorom szerint már pénteken volt az ovulaciom de én vasárnap éreztem,Ugye jól tudom hogy ez nem jó jel hogy 6napja pozitív??

2021. ápr. 7. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én pcos voltam, de soha nem volt pozitív ennyi ideig a tesztem. Nem jelent semmit. Tedd fel képen, megnézzük.

17hetes kismama

2021. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudsz segíteni hogy hogy tudok feltenni képet?
2021. ápr. 7. 11:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze. www.kepkuldes.com ide feltöltöd, a linket meg bemásolod ide
2021. ápr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor csak annyi a probléma, hogy kevésbé érzékeny teszt kell. Nekem a 15-ös 5 napig pozi volt a 25-ös meg soha nem lett pozi. 20-as teszt szépen mutatta.
2021. ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen amikor terhes lettem. Lett egy cisztám és amiatt volt valószínű pozitív végig az Lh teszt. Terhesség alatt is ott volt a ciszta. Szerencsére gondot ne okozott
2021. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 7. 22:56
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sikerült:) terhes nem vagyok, mert ma reggel csináltam egy tesztet direkt ez miatt... Én ezt a facelle ovulációs tesztet vettem ez nem tudom milyen erősségű..?! A ma estim is pozitív. Holnap kérek időpontot nőgyógyászhoz. Olvastam erről a Pcos-rol viszont nekem semmi olyan tunetem nincs ami ezt mutatna kB 3honapja voltam nőgyógyásznal ott volt ultrahang is pont peteeres előtt.. Ott látni kellett volna ha cisztam van ugye?
2021. ápr. 7. 23:00
 9/12 A kérdező kommentje:
Vagy ez még nem is pozitiv? 🤔 Nekem ennél halványabb szokott lenni ha nincs még peteeresem.. 😐Nem vagyok túl tapasztalt ebben a témában. A barátnőmnek a véleményét kértem ki ő is úgy gondolja hogy ez pozitívnak számít 😄
2021. ápr. 7. 23:32
 10/12 anonim ***** válasza:

Ciszta minden ciklusban alakulhat ki. Így a 3 hónappal ezelőtti nőgyógyászati vizsgálat túl sokat nem jelent. Minden esetre én inkább azt gondolom, hogy vagy még nem pozi, vagy szimplán most nem lesz ovu. Nekem akkor volt ciklus végéig pozinak tűnő minden tesztem amikor kimaradt az ovu. Késett is 8 napot. Vagy tényleg a teszt erőssége a ludas. Facellet nem ismerem csak itt gyakorin látom, hogy mindenki nyafog miatta mert nem elég egyértelmű. Én mindig vaterás one step lh tesztet veszek. Az sose csapott be. (Hcg tesztje viszont nagyon vacak a 10-es kb simán 25-ös erősségű)


Ha tudsz vezess hőgörbét a teszt mellé az most megválaszolná a kérdésed. A képen egyébként látszólag pozi a teszt, viszont itt gyakorin mindenkinek ilyenkor szokott jönni egy határozottan erősebb példány. Tehát a teszt csík erősebb lesz a kontrollnál, legalábbis itt azt figyeltem meg. Tesztelj tovább.

2021. ápr. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!