Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vekony piros csik lehet...

Vekony piros csik lehet reagens helye?

Figyelt kérdés

Facelle terhessegi teszten, ha nagyon nezem ott van egy a kontroll csiknal joval vekonyabb pirosos csik.

Menstruacio elott 3 nappal teszteltem.

Meg most nem szeretnek kisbabat.

Erdekesen erzem magam, ezert teszteltem. Ha kesik megismetlem.

Csak mar tobb tesztet is csinaltam az evek soran, de ilyet meg nem tapasztaltam.

Probaltam lefotozni, de sajnos annyira a kep nem adja at.

Inkabb arra lennek kivancsi hogy gyakori ez?

A reagens helyenek szabadna kisse pirosos beutesunek lenni?

Aki tapasztalt ilyet, lett belole baba?

Megkoszonnem ha valaki tapasztalt mar ilyet, megosztana velem.



2021. ápr. 7. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért próbáld meg befotózni, így látatlanban nem tudjuk megmondani.
2021. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A vastagság nem számít, ha a megfelelő helyen van. Gyártási hiba is lehet, de a reagenst csak a hcg színezi meg. Minden esetre mivel nem látjuk a tesztet, nehéz bármit mondani, meg amúgy sem késik a mensid, így még akármi is lehet.
2021. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Persze, mindez egyertelmu. Ezert is irtam hogy foleg tapasztalatra vagyok kivancsi. Tisztaban vagyok azzal, hogy ez jelenthet meg akar barmit, es biztos csak akkor lesz mikor meg fog jonni, vagy pedig nem fog megjonni.

Csak csinaltam mar par tesztet, de sosem lattam ehhez hasonlot, eddig mindig hofeher, egyertelmuen negativ volt a tesztem.

2021. ápr. 7. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!