Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik azt mondjak hogy becsuszo...

Akik azt mondjak hogy becsuszott a baba.. hogyan csuszott be?

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi hogy kinek, hogyan csuszott be a baba, vedekeztetek e mellette( akar ovszer, tabletta vagy megszakitasos modszer, esetleg valamilyen bakloves spermas ujj vagy barmi)?

Hogyan fogadtatok? Sejtettetek hogy babasak vagytok, volt ra utalo jele? ☺️



2021. ápr. 7. 14:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%
Letettem a gyógyszert 10 év után, mert "tervben volt a gyerek" de mivel kb mindenhol azt olvastam, hogy hosszú hónapok után áll helyre a hormon háztartás és a ciklus így kb annak az évnek a végére számítottunk rá, hogy esetleg összejöhet. Hát tévedtünk. 2 hónap múlva pozitív lett a tesztem és kiderült, hogy 2 baba van. Valahol úgy veszem, hogy "becsúszott"....de valahogy mégsem, mert az esélyt megadtuk a dolognak.
2021. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%
egy ismerősömnek 2 gyereke van mindkettő meglepetés baba. Sosem értettem, hogy mi olyan hatalmas meglepetés, ha nem védekeztek megfelelően...ráadásul kétszer.
2021. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
Nem teljesen voltam képben, 20 voltam annyira nem olvastam mi hogy megy, a ciklust a mensi végétől számoltam onnan 14 nap😁😁 hát így sikerült összehozni, meg a fiam előtte 6 hó alatt jött össze.
2021. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Anyuék már tervezték a babát, csak kicsit későbbre. Együtt voltak olyankor, mikor "biztos nem lehet" baba. Így fogant az egyik tesóm. Anyu azért mesélte ezt el, hogy én majd ne bízzam magam ilyen kétes fogamzásgátlási módszerekre.
2021. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
97%

Nekünk a harmadik"becsúszott".

A másodikat sok év alatt hoztuk össze orvosi segítséggel, sok diéta egészséges életmód után.

5 évvel később mikor már klimaxra készültem lassan, dohányoztam, zéró mozgás, de kávé csoki volt dögivel, egyszer nem védekeztünk és terhes lettem.

2021. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
13%

Annak idején tiniként az akkori barátnőmre a szülei nagyon vigyázztak.

Próbálták mindig úgy intézni, hogy ne nagyon tudjunk kettesben lenni.

Viszont nekem meg állt, na meg ő sem volt fapin a, eléggé tudott nedvesedni.

Sokszor ujjaztam ő meg verte nekem,vagy szopott.

Aztán egyszer nem bírtunk magunkkal, a házuk kertjében lévő lugas mögött bepucsított, aztán dugtunk, mondta, hogy őt se érdekli a gumi, csak valami legyen már, mert már nagyon kívánja, hogy ne csak kézimunka legyen.

Akkor kihúztam időben, de kb egy másodperc és már belé megyek.

Akkor izgultunk, hogy nem e lesz baba.


Máskor meg egy vonzó férjes nővel gabalyodtunk össze spontán, ott se volt gumi, szinten előtte húztam ki.

Az volt a poén, hogy utána se, előtte se volt semmi.

Csak akkor nem bírtunk magunkkal.

Szerintem a legtöbb becsúszott baba így megy ez.

Haveromnak sikerült is összehozni 18 évesen egy 35 éves nőnek, mákja volt, mert a férj máig nem tud semmit.

2021. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk is becsúszott, későbbre terveztük. Van már egy fiunk, úgy gondoltuk, hogy olyan 3-4 éves kora körül kezdünk próbálkozni.

Bölcsesség fogamat szedettem ki, és bár 10 éve fogamzásgátlót szedek valamiért nem esett le hogy antibiotikum és tabi együtt nem jó. Antibiotikum szedés után egy héttel voltunk együtt, hát terhes is lettem.

Annyira én személy szerint nem örültem neki az elején (párom viszont nagyon), megtartjuk, az az egy év ide oda nem számít. Most már én is izgatott vagyok és örülök neki 🙂

2021. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Félrecsúszott a spirál.

Hüvelygyűrűt elfelejtette cserélni.

Valami gebasz lehetett az óvszerrel, mert nem látszott, hogy szakadt és mindig azonnal használtàk.

Naptár és megszakítás mellett 100%-nak gondolták a dolgot.

Antibiotikumot szedet fogamzásgátló mellett.

Kimaradt 2 szem..



Nah ezek voltak az ismerősi körben..



Nálunk nem mondom hogy becsúszott, mert nem védekeztünk. Akartuk a 2. babát csak nem gondoltuk, hogy azonnal sikerül.

Az első 5 hó alatt lett.

2. első éles hónapban mensi nélkül, szoptatás mellett.......

2021. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
89%
49 évesen nem menstruált már 1-2 hónapja unokatesóm felesége. Hát akkor már nem kell védekezni. Ahha... idén lesz 4 éves, szerencsére egészséges kiscsaj 🤣
2021. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
70%

Az én értelmezésemben azt jelenti, hogy nem tettek meg minden óvintézkedést. Ha "becsúszik" a baba az sem baj, ha nem az sem.

Pl. Megszakításos védekezés

Akik évekig küzdenek és orvosi segítség is kell, azok nem mondhatják, hogy becsúszott, mert igencsak megszervezett baba.

2021. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!