Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy sokat...

Terhes vagyok vagy sokat idegeskedem?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban 2x is lefeküdtem a barátommal, védekeztünk gumival illetve el se ment hogy mindenképp elkerüljük a nem kívánt terhességet, és a gumi sem volt lyukas megnéztük. Ettől függetlenül viszont 3 napja késik, és olyan érzésem van mintha meg akarna jönni ( gorcsolok, faj a derekam ) szerintetek? Elozo honapban holyaghurutom volt ( akkor mentsrualtam pont) szoval az ki hathat erre vagy sokat idegeskedtem esetleg teherbe estem?

2021. ápr. 7. 17:40
 1/4 anonim válasza:
Szerintem csak túlstresszeled. Én is sokat aggódtam korábban ilyenek miatt, pedig mindenre odafigyeltünk. Előbb-utóbb meg kell, hogy jöjjön, tini korban még nem olyan szabályos, hogy muszáj megjönnie. Ha picit feloldódsz, találkozol barataiddal, egy délután erejére megfeledkezel a dologról, akár meg is jöhet egyből.
2021. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, remélem tényleg csak erről van szó, megpróbálok kicsit lazítani☺️
2021. ápr. 7. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Védekeztetek rendesen, szóval nyugi!! Pár nap késés belefér. Meg fog jönni!

Én eleinte a fogamzásgátló mellett csinàltam ezt. Minden levél végén tiszta ideg voltam, hogy mikor jön már meg.

2021. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak lazíts sok minden befolyásolja a menszeszt pl a stressz is. Nekem pl a hízokxd nekem akkor nem jön meg pedig nekem már van egy 3 éves gyerekem és meg most sem jön meg amikor kéne.főleg tini korban sztem meg ez normális. Nem annak idején azt mondták 16 éves korig balhét.hat nekem még most sem ált be rendesen. Pedig közel vagyok a 30hoz
2021. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!