Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Négy negatív teszttel kizárhat...

Négy negatív teszttel kizárhatom a terhesség lehetőségét?

Figyelt kérdés

Négy különböző márkájú tesztet csináltattam, nem a legolcsóbb fajtákat, reggeli vizeletből, és mind negatív. Az együttlétünk óta legalább 6 hét eltelt. Emellett szedek fogamzásgátlót és kiegészítő védekezést is alkalmazunk mindig. Különösebb terhességre utaló jeleket sem érzek magamon, csak néha picit feszül az alhasam és van egy barnás pecsételésem. Ez lehet a gyógyszer miatt? Mert azt most kezdtem el szedni és a második hónap után még egy gyógyszerváltásom is volt, mert az első gyógyszerem nagyon nem volt jó.

Dokihoz ma van időpontom délutánra, de gondoltam addig bekérdezek itt, mert kicsit stresszelek az egész miatt. :/



2021. ápr. 8. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes
2021. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondoltad, hogy terhes vagy?


Már a védekezés miatt is szinte kizárhattad volna, így meg aztán pláne.

2021. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem kicsit túlságosan túlstresszelem ezt is, mint minden mást😅
2021. ápr. 8. 10:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt picit túlgondolod szerintem is :) Nincs miért aggódnod.

Ha csak nem rég kezdted a gyógyszert és még váltottál is rövid időn belül, akkor én is mindenképp alkalmaznék kiegészítő védekezést.

Valószínűleg a gyógyszer váltás kicsit összezavarta a szervezeted.

2021. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Természetesen alkalmazunk kiegészítő védekezést! :) Remélem a doki ma tud valamit mondani vagy adni a többi bajomra..
2021. ápr. 8. 10:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Relax. Nem vagy terhes. Nyugodj meg. Lélegezz mélyeket. ❤️
2021. ápr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, bőven kizárhatod.
2021. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!