Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babatervezés időszakában az...

Babatervezés időszakában az APUKA beadassa az oltást? Ti hogy döntenétek?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva derül ki, hogy sikerült-e most ez a hónap, Apukát ma hívták, hogy mehetne hétvégén oltásra. Szputnyik egyébként. Jó lenne, ha védett lenne legalább már Ő, de ha ez a hónap nem sikeres, akkor jövő hónapban nem lehetne próbálkozni, igaz (ha beadatja)?

2021. ápr. 8. 20:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
Persze mert 2 honap a masodik oltas utan, ergo 3. Mi az oltas melletz dontottunk es nem.szuneteltetunk. 35 vagyok, en nemvarok, bar most nem tudom mit csinaljak, mert lett ma egy halvany tesztem es kozben behivtak jovo hetre oltasra...na ilyenkor mi a teenxo? Ki mondja meg?
2021. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
56%
Amugy ha belegondoltok, akkor szinte rohely ez az evesz, mert ha anya es apa nem egyszerre kapjak az oltast, aminek eleg nagy y valodzinusege , akkor akar fel eves kihagyasrol is szo lehet....no meg hanyan tesztrlnek pozit miutan megkaptak az oltast.
2021. ápr. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én a helyetekben az első oltás után várnék 3 hónapot. De érdemes egy genetikust is megkérdezni erről. Nem sima nőgyógyászt, ők általában nincsenek képben. Én jelenleg kismama vagyok és a saját nőgyógyászom még abban sem akart állást foglalni, hogy én beadassam-e most az oltást vagy ne.
2021. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%

Az oltás (bármelyik) az immunrendszert stimulálja, nincs köze a génekhez.

Apuka nyugodtan beadathatja.

2021. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
14-esnek úgy látszik nem sikerült megértenie az mrns technológia lényegét.
2021. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kedves 15-ös elmondanád nekem, hogy az mrns típusú vakcinák milyen génmódosítást tudnak létrehozni egy férfi örökítőanyagában?
2021. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
54%
a koronavírus csökkenti a férfia spermaszámát, innen eredhet valószínűleg ez a félelem.
2021. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

amúgy nem kérdezett hülyeséget a kérdező, mert csak állatkísérleteken tesztelték a terménységre vonatkozó hatását az oltásoknak. Ahogy anno a H1N1 oltásnál egy fehérje hasonlóság miatt sok embernél narkolepsziát okozott később az oltás, úgy most sem zárhatjuk ki teljesen , hogy a temékenységre nincs egyáltalán hatással...attól még én sem gondolnám, hogy hatással lenne rá.

Vagy néz utána a Contergan bébiknek...(bár az nem oltás volt, csak egy nyugtató, amit nyugodt szívvel ajánlottak anno a kismamákban és biztonságosnak ítélték meg...)

Aki tud ezekről a sajnálatos eseményekről, abban természetes ha van egy kis félelem egy új technológiával szemben, amit hiába kutatnak már 10 éve vagy nem tudom hány éve (tök mindegy) de tény, hogy tömegesen most tesztelik rajtunk először.

Mi amúgy jövő héten kapjuk a párommal az oltást(szóval nem vagyunk oltásellenesek) és úgy döntöttünk, hogy nem szüneteltetünk.

Bevállaljuk, hogy lesz ami lesz nem várunk.

Én hiszem, hogy ha az a baba sikeresen megfogan , akkor nem lehet baja..:)

2021. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

jah és amúgy kérdező elvileg férfiaknak és nőknek egyaránt ajánlják a 2. oltás utáni 2 hónap szünetet, viszont úgy tudom hogy a modernával és Pfizerrel nem kell szüneteltetni.

Mi sputnyikot kapunk, de én így sem fogok szüneteltetni.

2021. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

13-as az az igazság, hogy a genetikus sem tud többet most mint a nőgyógyász vagy a háziorvos...

Honnan is tudhatná..

úgyis a biztonság kedvvért ajánlani fogja minden orvos a szüneteltetést...

nekik aztán tök mindegy, hogy te meddig vársz.

2021. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!