Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után ki kell hagyni pár hónapot ahhoz h elkezdhessük a baba dolgot?

Figyelt kérdés
Ti hogy voltatok vele ? Mennyit vártatok? Tudom h nem tartalmaznak már ezek a fogamzásgátló tabletták annyi hormont mint régen de kiváncsi vagyok h ki hogyan áll ehhez a témához ?
2021. ápr. 9. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Mi nem vártunk semennyit. Első hónapban megfogant a baba. Több mint 10 éve szedtem folyamatosan. 33 éves voltam akkor.
2021. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Évekig szedtem, nem vártunk utána és elsőre sikerült.
2021. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vártunk. Azonnal belecsaptunk a lecsóba. Amíg nem áll helyre a hormonháztartásod, és nem lesz peteérésed, addig úgysem esel teherbe.
2021. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. December végén hagytam abba a gyógyszert. Mi egyből próbálkoztunk, de még sajnos semmi. Tegnap volt az első, hogy éreztem van peteérésem. Remélem ebben a hónapban össze jön a baba 🥰
2021. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vártunk vele. A mai fogamzásgátlóknak már elég alacsony a hormonszintjük, nyugodtan lehet rögtön próbálkozni. Ezt mondta a dokim is :)
2021. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!