Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 1 nappal nem vart elott a...

Ha 1 nappal nem vart elott a teszt negativ, biztosan nem vagyok terhes? 10-es teszttel teszteltem. Kicsit rendszertelen ciklusom van .

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az elmúlt fél év leghosszabb ciklusát vetted alapul, akkor igen tuti nem vagy terhes. 11. Dpo-n a 10-es tesztek már minimum derengenek.
2021. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod mikor volt ovud és eltelt 10 nap azóta, nagy eséllyel nem vagy terhes, de van akinek nem termelődik olyan gyorsan a hcg.
2021. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti, nem. 1 ev alatt 2x jott meg 33 napra, es ez az atlag ciklus.. a leghosszabb ciklusom 41 napos, viszont az azert mert lelkileg rosszul voltam abban a honapban, es sosem volt annyira hosszu meg.

Azon kivul 37 napos a leghosszabb meg, ami gyakrabban elofordult mar.

32. Napon teszteltem amin idon belul kijott egy csik, ugy pirosnak tunt egy nagyon kicsit, mire teljesen megszaradt viszont inkabb szurke.

2021. ápr. 9. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Várj még pár napot és tesztelj újra, ha nem jön meg.
2021. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem er ra majd 1-2 het mulva teszetlni?

Boven raersz mert erdemi vozsgalat igazabol majd csak a 12 heten lesz elotte az max pacsmagolas

2021. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha hetfoig nem jon meg, tesztelek. Addigra ki kene mutatnia. Ha nem, akkor orvos
2021. ápr. 9. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!