Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van a terhességnek?

Mennyi esély van a terhességnek?

Figyelt kérdés
4honapja Stodette nevu fog.gatlot szedek De mellette gumival is vedekezunk De a napokban volt hogy gumi nélkül voltunk egyutt de nem ment el bennem. Meg a masik nagy baj hogy feher tejszeruseg jon a jobb mellembol hol el múlik hol elo jon újra😬
2021. ápr. 10. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló mellett nagyon kicsi az esély rá, így, hogy el sem ment benned, gyakorlatilag semmi. Viszont a tejcsorgás miatt a helyedben nagyon gyorsan elmennék endokrinológushoz, nekem is hyperprolactinaemiám van, de tej soha nem jött. Valószínűleg a hormonrendszered eléggé meg lehet borulva, aminek jó volna feltárni a hátterét.
2021. ápr. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj el nőgyógyászhoz vagy endokrinológushoz a melled miatt, ugyanis az is lehet , hogy nem megfelelő a gyógyszer számodra. Addig továbbra is használjatok kiegészítő védekezést.
2021. ápr. 11. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De miert valamiben befolyásolhat az hogy jön valami a mellemből?

Olvastam olyat hogy valakinek mar évek ota jon valami orvosnal is volt es azt mondta neki a doki higy o ilyet meg nem latott... Apropó kifelejtettem (voltam vele orvosnal) de különösebben nem csinalt semmit csak vett vert prolaktinra de rendben volt aztan volt higy el mult a csorgas de most megint vissza jott

2021. ápr. 11. 17:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagy lehet a tabletta mellékhatása?
2021. ápr. 11. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!