Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a reagens helye mellett...

Ha a reagens helye mellett jelenik meg a 2.csík,akkor az fals teszt?

Figyelt kérdés

Onnan gondolom,hogy az mellett,mert ha fényben nézem,akkor látszik a fehér csík,ahol elvileg el kellene szineződnie,de ez közvetlen mellette van. Nem olyan erős ugyan,de nem kell forgatni vagy ilyesmi,hogy látszódjon.

Nagyon szívesen fényképezném,de úton vagyunk távol otthonról. Fastestről rendelt one step 10es tesztről van szó egyébként.


2021. ápr. 11. 08:44
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Hoztam egy képet,ezek NEM az én tesztjeim,csak hogy érthetőbb legyen amit kérdezek. Bejelöltem nyillal,hogy hol van az én tesztemen egy kifehéredett vonal. Kb az 1.és 2.kép közötti az én tesztem színe.

2021. ápr. 11. 08:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Tegyél fel a te tesztedről képet.
2021. ápr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most olvastam nem tudsz, bocsi
2021. ápr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csinalj meg egy tesztet, az a biztos. :)
2021. ápr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme ezt fejtegetni, ha kér csík jelenik meg, pozitív a teszt, az egyértelműen látszik reflektorfény nélkül is.
2021. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!