Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy napos menzesz terhesség...

Egy napos menzesz terhesség elején?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzetem a következő.. Holnap kellene megjönnie a menzimnek, helyette szombaton volt egy minimális pár cseppes vérzés, aminek azóta nyoma sincs.. Sosem szokott előbb jönni a vérzésem... Nekem amúgy nagyon erős és 6 napig tart... Volt akinek ilyen egy napos menstruáció után baba volt a dologban?


2021. ápr. 12. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj és megtudod!
2021. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nap késésnél volt egy kis barnázás, 5 nap késésnél pozitívat teszteltem (előtte nem csináltam tesztet). Hogy utal-e babára, azt nem tudom, de nem zárja ki, az biztos.
2021. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Tesztelj!
2021. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem aznap mikor meg kellett volna jonnie volt egy kis barnazas/rozsaszínes folyás. De aznap reggel már pozitív volt a tesztem. A barnazas kb másfél nap alatt elmúlt, azóta már túl vagyok az első vizsgálatokon :)

Tesztelj reggel mindenképp szerintem.

2021. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szintén..nemvárt napján, szet is bőgtem magam de kb.4 óra hosszáig tartott...azóta voktam dokinál és minden rebdben:)
2021. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? Teszteltél? :)
2021. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma van a nemvárt legkésőbbi napja, egyelőre semmi jele. Reggel tesztelek.
2021. ápr. 13. 15:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2021. ápr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok kérdező?
2021. ápr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Késett a vérzésem aztán de ideért. 3 napig görcsölt hasam derekam... Lehet hogy elindult valami de nem lett belőle semmi..
2021. ápr. 20. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!