Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megcsináltam öt terhességi...

Megcsináltam öt terhességi tesztet és mind negatív, terhesség kizárható?

Figyelt kérdés

Tudom most biztos sokan hülyének néztek de nagyon parás vagyok, talán már túlságosan is... :(

Már több hét eltelt az együttlét óta, öt másféle márkájú, drágább fajta, gyógyszertárban vásárolt tesztek, amiket csináltam, mindent a leírás alapján, annyi hogy én egy kisebb -természetesen tiszta-pohárba mártottam bele a tesztet, de a tesztek papírjai azt írják így is lehet alkalmazni.

Terhes tüneteim nincsenek, csak a mellem feszül picit de az lehet a nemrég kezdett fogamzásgátló miatt lehet? Óvszert pluszba használunk.



2021. ápr. 12. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes
2021. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom.. nem vagy terhes.
2021. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátlót szedsz, óvszert használtok, egyetlen tüneted, hogy fáj a melled? Nyugi, te nem terhes vagy, hanem félsz :D
2021. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen túlságosan parás vagyok...

2021. ápr. 12. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De miért félsz? A fogantatásnak van egy logikus biológiai háttere, talán ezzel nem vagy tisztában, hogy ennyire parázol? A nem lehetsz terhes az azt jelenti hogy nem vagy az. Másban is így túlspirázod a dolgokat csak az életed nehezíted meg feleslegesen
2021. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Anyukám sokszor paráztatott a teherbeeséssel, lehet emiatt kialakult nálam egyfajta paranoia..
2021. ápr. 12. 22:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Ennek tudatában szerintem érdemes ezt kicsit más oldalról kezelni. Akár egy pszichológussal átbeszélni. Csak mert rettegsz most 10 évet aztán meg szeretnél babát és lehet annyi blokk és gát alakul ki benned addigra hogy nehezen jönne össze a baba.
2021. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, már épp folyamatban van a szakember keresés mert már barátok is megjegyezték hogy túltolom az aggódást. Remélem még nem vagyok a menthetetlen kategória
2021. ápr. 12. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!