Terhes hőgörbe ?

Figyelt kérdés

Aki jártas a hőgörbe olvasásban,vagy figyelte babatervezés során,szerintetek ebből lehet baba?

4en volt pozitív ovu tesztem.


[link]



2021. ápr. 13. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de még le is eshet mensi napján.
2021. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak 8. Napon vagy az ovu után, ebből bármi lehet...
2021. ápr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

3 évig hőgörbéztem ígéretesebbnél-ígértesebb görbékkel. Végül egy ilyen görbéből fogant a kislányunk: [link]

23.ciklusnapi ovuval

2021. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Végülis akkor ez a hőmérőzés is 50-50% ? :(
2021. ápr. 13. 11:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem 50-50, csak arra kell használni, amire való.

Az látszik belőle hogy van-e ovuláció, hány napos a luteális fázis. De terhességet nem lehet belőle jósolni 4-5 nappal menzesz előtt. Ha nem jön meg és magas marad a hő, akkor kell tesztelni. A hőmérőzés nem jóslás.

2021. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem még első mensi nap is magas a hőm
2021. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!

Sok helyen azt írták hogy ebből lehet következtetni.

Én eddig nem mértem...

2021. ápr. 13. 11:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy lehet következtetni (tippelni...) belőle, ha már hónapok óta nézed, és látod a mintázatot, mikor esik le a hőd - menzesz előtt, az első napján stb. Bár nekem is trollkodott nem egyszer a görbe, magasan volt, másnap megjött.


Maga az amerikai eü szakember (Toni Weschler), aki kidolgozta ezt a metódust (FAM) is úgy írja, hogy ha tudod, hogy 14 napos a luteálisod, és a 16. napon sincs mensi ÉS fenn van a hőd, akkor lehet terhességre következtetni. Na de manapság meg amúgy is tesztel már azelőtt is az ember.

2021. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!