Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció esetén lehet hányinger?

Ovuláció esetén lehet hányinger?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Abbahagytam a fogamzásgátlót most tartok a 14. napon és van is elég sok nyúlós folyásom, gondolom ez ovulációra utalhat mert emellett még hasszurkák is vannak. Ami fura viszont hogy időnként főleg reggel és este hányingerem is van. Terhes még csak nem lehetek, mert korai lenne de jellemző lehet ez az ovulációra is akár? Volt már így valaki? Köszi

2021. ápr. 13. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem szokott néha lenni pár éve, előtte nem volt.
2021. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mióta szültem, néha előfordul... sőt az első két évben rosszabb volt az ovus tünet, mint a mensis tüneteim, pedig azok sem gyengék :)


Gyakorlatilag az ovus, a pms és a terhes tünetek simán megegyezhetnek, mert ugyanazok a hormonok dolgoznak, csak mindig más arányban.

2021. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!