Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladéktól lehet valaki...

Előváladéktól lehet valaki terhes ha?

Figyelt kérdés
Petting során a pénisz eljutott a hüvelybemenetig, de behatoláshoz gumit húztak? Tehát kvázi a gumival jutott be az előváladék, ha volt.
2021. ápr. 14. 01:37
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Kifejtem
28 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki szereti írni, hogy igen. Gyakorlatilag azt felejtik el írni, hogy erre maximum akkor van lehetőség ha aznap már volt ejakuláció. Ekkor igen maradhat ondó vissza ami előváladékba kerülhet.
2021. ápr. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A lehetőség megvan, de csak, ha behatolás is volt, meg a feltétellel amit az első írt. Mellesleg ilyen kérdés millió meg egy van itt gyakorin, nem is értem, miért lett kiírva. Megtaníthatnák a diákokat használni a netes keresőket. Kb elég össze vissza leírni a szavakat, még csak mondatot se kell alkotni... aztán bumm kirakja a sok sok megfelelő kérdést millió válasszal :D


Bocsi, csak továbbra se értem miért olyan nehéz keresni.

2021. ápr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Elolvastam kb 20-25 előváladékos kérdést és 1db volt ami hasonló eset volt, de ott a kommentelők egymást csesztették érdemi válasz helyett. Szóval kiírtam, bocs.
2021. ápr. 14. 13:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm!
2021. ápr. 14. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!