Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy megis terhes vagyok?

Lehet hogy megis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Marcius 24-en voltam egyutt a parommal. altalabab 33 naposak a ciklusaim, de elegge pontatlan, amivel a jovoben szeretnek elmenni orvoshoz.

A marcius 7-en menstrualtam utoljara, az elott 37. napos volt a ciklusom.

Csinaltam a ciklusom. Mivel furan ereztem magam, ezert a ciklusom 30. es a 32. Napjan csinaltam egs-egy tesztet. Mind a ketton megjelent nagyon halvany csik,ami indon tul beszurkult, tehat valoszinuleg szaradasi csik volt. Furcsaltam azonban, mivel amit eloszor csináltam teszt, azon halvanyabb volt a csik.ez a 2 teszt facelle teszt volt. (10-es)

Ezt kovetoen volt meg itthon egy 3 honapja tarolt x-epil tesztem is, (25-os) amit tegnapelott, azaz a ciklus 37. Napjan megcsinaltam, viszont az is negativ lett, csak kis ido elteltevel lett rajta atlosan egy vekony, piros csik amit eddig meg sosem tapasztaltam. Azota nem teszteltem, ma vagyok a ciklus 39. Napjan, de meg mindig nem jott meg. Az osszes tesztet reggeli, elso vizeletbol vegeztem.

Az lenne a kerdesem, hogy nem lehet hogy megis terhes vagyok?

Csak esetleg kesobb agyazodott volna be?

Nem terveztuk a kisbabat, csak abbol az aktusbol lehet becsuszott.

Magamhoz merten fura tunetek:

-menstruacio elott mindig faj a mellem, azonban most a mellbimbom faj, ha hozzaer a ruha, vagy barmi. Melltartoban tudom csak elvilselni.

-menstruacio elott kremes folyasom van, mostanaban vizes folyast tapasztalok-ami ovulaciokor is jellemzo nalam-

- esedekes menstruacio elott ugy fajt a hasam mint ahogyan ovulaciokor szokott, illetve folyton ereztem azt a 'meg fog jonni erzest'

-allandoan faradt vagyok, es aludni akarok

-esedekesseg elott 5 nappal kijottek a pattanasok, amik mindig is ki szoktak-ebbol, es a mellfajdalombol tudom hogy meg fog jonni- de el is multak, es nem jott meg.

Egyáltalán erdemes tesztelnem szerintetek?



2021. ápr. 14. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Aktus után 19 nappal a teszt eredménye 25-ös teszt esetén is valós. Én kizárnám a terhességet, ha az lennél, már kellene legyen a kezedben egy egyértelmű kétcsíkos teszt.
2021. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. Már rég erős pozitív lenne a teszt. Nekem 18. Nap 2x olyan erős volt a tesztcsik mint a kontroll csík.
2021. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!