Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet akár baba is a dologban?

Lehet akár baba is a dologban?

Figyelt kérdés

Fél éve próbálkozunk a párommal, eddig sikertelenül. Elméletileg mindketten rendben vagyunk.

4-5 napja Tompa , görcsös hasi fájdalmat érzek , rövid időtartammal. Eddig még ilyen nem fordult elő velem.(mensi előtt sem) A nemvárt napja holnap következne, de eddig nem úgy tűnik, mintha meg akarna jönni. A teszteléssel még vártam, esetleg ha még is megjönne.

Válaszokat köszönöm :)


2021. ápr. 14. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Ilyenkor nem értem csinálsz egy tesztet és meg van a válasz, erre mit mondjunk.

Nekem is görcsölget egész csináltam tesztet negatív, akkor most neked is negatív. Tesztelj!

2021. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet.
2021. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Tisztában vagyok vele , hogy első körben a teszt az , ami választ tudna nekem adni. Csak az eddigi példákból tanulva , nem akarom/ merem “feleslegesen “ áltatni magam, ha még sem pozitív. A másik, még nincs késésben a menstruációm. Nyilván ha nem jött volna meg és/ vagy késne az lenne az első .
2021. ápr. 14. 22:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok nekem még van pár napom, de mivel úgy gondoltam van tünetem akkor kéne hcg, de sajnos nincs.

Nekem múlt hóba is volt + tesztem és még is meg jött, de akkor is csak a teszt adja meg a választ.

És nem bántásból írtam csak nem értem naponta több ilyen kérdés van, de csak a teszt mondja meg.

2021. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem lehet, hogy nem figyeltél erre görcsre amit érzel voltak korábban is csak most nagyon szeretnél valami jellet, hogy sikerült? Tudom mit érzel én hétfőre nem várom. Első terhességemnél nem emlékszem mik voltak a tünetek, egyszerűen késett én meg nem értettem, hogy miért? Egy hetet vártam mire rászántam magam a tesztre :D pedig már 4 hónapja próbálkoztunk. Az első 3 hónap nagyon zokkon esett és elengedtem, persze nem tudtam teljesen de valamennyire azért csak segített :)
2021. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Menstruáció előtt 1-2 nappal olyan szokott lenni, hogy fáj a derekam illetve a hasam , de az teljesen más jellegű fájdalom. :) pláne mikor megjön akkor haldoklok az erős görcsöktöl. Egyébként ma tűnt fel az hogy szűk egy hete tompán néha - néha , mintha görcsölne a hasam de ennyi.. mint említettem korábban ilyen még nem volt.
2021. ápr. 14. 22:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok az el is felejtettem ha tesrhes vagyok 5 nappal a 10 es már mutatja, tudom nem mindenkinek, de azért 1 nappal mensi előtt van rá esély.
2021. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ha holnap sem lesz “eredmény “, tesztelni fogok.
2021. ápr. 14. 22:39
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Írd meg milett, szorítok.

Én is tesztelek biztos korai volt nekem.

1 voltam

2021. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]


8vagy már 9dpon este csak zavart a has szurka és görcs hogy akkor mért nem +

1 voltam

2021. ápr. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!