Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megjött a menstruációm,...

Ha megjött a menstruációm, akkor van értelme tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Rendes nagy mennyiségű vérzésem volt. Ez teljes mértékben kizárja a terhességet?

2021. ápr. 14. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem voltam még terhes, de egyszer olvastam erről. És a szakember azt mondta, hogy nem. Az első hónapban ez még viszonylag természetes és nagyon megtévesztő is. Nem gyakori, de előfordulhat.

Ha pedig produkálod a terhességgel járó tüneteket akkor szerintem érdemes egy tesztet csinálni.

2021. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2021. ápr. 14. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs
2021. ápr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően értelmetlen. Ennyi erővel minden menstruáló nő tesztelhetne minden hónapban, csak mert néha előfordul vérzés terheseknél is. Szóval na. Ez már a rástresszelés kategória. Persze akkor tesztelsz amikor szeretnél, de tudd, ha már vérzel az 99.9%-ban nem terhesség és pláne nem jó jel, főleg, ha normális mensi vérzésed van, személy szerint én rettegnek egy Pozitív teszttől, hogy akkor most mi van.

Egy biztos, ha terhes valaki vérzés ellenére a teszt vérzés mellett már egyértelmü kétcsíkos lesz. Nem pedig mintha lenne rajta valami. Ilyenkor, ha valaki vérzés mellett teszttel nagyon akarja a babát és csakazért is látni akar valamit a teszten. Semmi értelme.


Ha pedig nem akarsz babát azért elég biztos jel a sikertelenségre a mensi. Ha meg félsz, hogy te lennél az a 0.00001% akkor tesztelj egyet és nyugodj meg.



Kedves kérdező, legyen ahogy szeretnéd. Alapvetően butaság tesztelni, de mivel senkinek se fáj, ha te elvégzed és téged az nyugtat meg akármilyen irányban, akkor tesztelj egyet.


Minden jót!

2021. ápr. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. ápr. 15. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!