Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt még olyan nő, aki...

Van itt még olyan nő, aki teherbeesett azután, hogy megkapta a vakcinát?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Én ezért nem oltom magam be! Nem akarok tesz alany lenni mi lesz a babával az oltás után .

Teszteletlen oltásokkal amit rajtunk próbálnak ki.

2021. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
És a teszteletlen betegség? Mi lesz a babával ha az anya beteg lesz?
2021. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem van-e itt olyan nő még. Biztosan vannak ilyen kismamák, ti ketten pedig nem azok közé tartoztok nyilvánvalóan, így válszolnotok se kellett volna ám.
2021. ápr. 18. 18:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én jövő hétre nem várom, regisztrált és oltáspárti vagyok de most én is tanácstalan. Jövő vas.napra nem várom, ha holnap behívnak hiába tesztelnék....

Viszont elszalasztani sem szeretném ha nem vagyok állapotos. Én azt gondolom hogy csak 1.tm-ben nem oké az oltás, előtte-utána igen.

Több hozzátartozóm elhunyt covidban, így mindenképp oltatink, kérdés hogy mikor.

Így visszaolvasva okosabb nem lettél a válaszomtól 😅

2021. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

2-es válaszoló vagyok, valóban nem a kérdésre válaszoltam, bocsánat. Kutató biológusként rohadtul fel tudnak húzni az olyan kijelentések, amiket egyes írt... na mindegy.

Mi most tervezzük a 2. babát, elég sokat kutakodok én is a témában, facebookon találtam egy csoportot ezzel kapcsolatban, az talán hasznos lehet, ott már írtak olyanok, akik oltás után estek teherbe. Covid oltottak tapasztalatai babaprojekt / terhesség néven fut.

2021. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

Akárki van még ebben a helyzetben, kérlek írja meg! Köszi, megpróbálok belépni a csopiba :)

2021. ápr. 21. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!