Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Moderna és Pfizer oltás,...

Moderna és Pfizer oltás, terhesség? Több lent

Figyelt kérdés

Ha még nincs gyermekem, de éppen próbálkozunk már nagyon régóta, mégis érdemes lenne beoltatnom magam? Úgy hallottam egy !orvostól! hogy nagyon megnehezíti a teherbe esést (ami így is egy kínszenvedés) de arra gondoltam, ha azzal oltanának,amivel a kismamákat, szoptatós anyukákat, akkor is ez a helyzet? Tényleg ki kellene hagynunk még legalább 3 hónapot, ha beoltanak? :(

Vagy addig ne oltassam be magam?

Nagyon tanácstalan vagyok, a nőgyógyászomat szerettem volna megkérdezni, de nem érem el :(



2021. ápr. 16. 16:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy Pfizer vagy Moderna, és az utolsó oltás után 2 hónap szünet a gyerekvállalással.
2021. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam Pfizer oltást és 2 hét múlva pozitívat teszteltem. Kb egyszerre került belém az oltás meg gyerek. Kisérleti nyúl leszek, de nem aggódom, mondjuk orvossal csak 3 hét múlva találkozom..
2021. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12, drukkolok neked, hogy minden rendben legyen! Majd írj mindenképpen, hogy mi a helyzet.
2021. ápr. 19. 17:01
 14/18 Timikecica válasza:
12-es most pont ugyan így jártam én is. Mit mondot az orvos?minden rendben van?
2021. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14/14 Timikecica: azt mondta az orvos, hogy a mindent vagy semmit elve érvényesül, azaz ha valamit a gyerek nem tud regenerálni akkor elmegy magától. Amúgy azóta 9. hét, szívhang, brutál terhes tünetek. Nem aggódom, az USA-ban 6hetesen beadják az első oltás, 10 hetesen a 2.-at...
2021. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
12es voltam
2021. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok. December 19-én megszületett a makk egészséges, gyönyörű kislányom:)
2022. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok🥰🥰🥰
2022. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!