Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4napja elég furcsán érzem...

4napja elég furcsán érzem magam főleg esténként, lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan puffadok, hányingerem van, és a hasam görcsöl nem annyira mint esetleg mensi előtt de kellemetlen. Megszakítással 'védekezünk' (nem baj ha véletlen jön a baba). Teszteltem 2 napja az negatív lett de még van 9nap a mensi-ig, szóval gondoltam hogy negatív lesz ( de a kiváncsiság),esetleg van e valaki akinek voltak hasonló tünetei akik még negatívat teszteltek, de még is baba lett( bocsánat ha esetleg nem jól fogalmaztam)

2021. ápr. 16. 21:31
 1/4 anonim válasza:
100%
Biztos,hogy nem terhesség,hisz még igencsak most volt ovulációd,a tesztelés is felesleges volt,rá érsz akkor tesztelni ha már késik 1-2 napja.
2021. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 😊😊
2021. ápr. 16. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:

A korai tesztelés nem azt jelenti, hogy pár nappal szex után tesztel az ember :D


Ejnye na...9 nappal mensi előtt még nem áll fenn terhesség semmilyen módon hiszen éppenhogy túl vagy az ovun. Pont hogy lehetnek a leírtak akár ovus tünetek is pl csúszott pár napot, de terhességhez sem idöben sem térben semmi köze. Na mindegy is ennél nagyobb bajod ne legyen soha, minthogy értelmetlenül elhasználtál egy tesztet :)

2021. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Nekem hidegrázás volt az egyik legegyértelműbb jel és beágyazódási vérzésem is volt. Kb. 2 napig rázott utána a hideg. De aztán pár nap múlva megjött a menzeszem és azt hittem, mégse vagyok terhes. A menzesz túl erős volt és 9 napig tartott a szokásos 6-7 helyett. Akkor már méhen kívülitől tartottam, mert a beágyazódásnál nagyon erős görcseim voltak. Menzesz után teszteltem, negatív volt. Egy hét múlva megkérdezték, nem vagyok-e terhes. Az illető az arcomon látta. A következő menzeszem már nem jött meg és akkor már a teszt is mutatta a kislányomat.:)
2021. ápr. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!