Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A bíróság minden esetben kéri...

A bíróság minden esetben kéri az apaság megdöntése iránti peres eljárásban kéri a DNS vizsgálatot vagy először mérlegeli a teherbe esés valószínűségét, mert ugye az meg állapítható (kiskönyv, fogamzási időszak) a feltételezheti fogamzásidő szakát?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 07:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Hát a két szép szemedért nem fogja elhinni a bíró, hogy de én akkor csak a Józsinak adtam oda magam.
2021. ápr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Az, hoyg egy nö MIKOR esett teherbe, nem igazán határozza meg, hoyg KITÖL!

Márcsak azért sem, mert akár minden nap is lehet több férfivel szexuális kapcsolata, és akármelyik lehet az apa.

Meg a fogamzás napját soha nem lehet megállapítani, csak max. egy héten belül.

2021. ápr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Sokra mennek a fogantatás idejével, ha az egyik azt állítja, együtt voltak akkor, a másik meg azt, hogy nem. A DNS vizsgálat egyszerû, biztos, és nincs vita.
2021. ápr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Ki indítja a pert? Van másik apajelolt? Kimondottan ritkán kerül sor dns vizsgálatra ilyen esetben
2021. ápr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván a teherbeesés időszaka leszűkíthető, de hogy kikkel feküdt le akkor a hölgyemény, azt senki nem tudhatja.
2021. ápr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha bizonyítható, hogy egymás közelében sem voltak akkor, pl. mert valamelyikük épp külföldön volt, vagy kórházban, akkor nem. Meg sima vércsoporttesztek is kizárhatják az apaságot, pl. ha az apa vércsoportja AB, a gyerekéé nem lehet 0, stb. Ez sokkal olcsóbb, mint a DNS-vizsgálat, és ha kizárta az apaságot, nem kell költeni a drágább eljárásra.
2021. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
De nem mindegy, hogy olcsó vagy drága? A perköltséget úgyis a vesztes fél fizeti, vagyis aki hazudik. Ha a férfi bizonygatja, hogy nem az övé, pedig de, akkor ô fizet. Ha a nô akarja olyan férfira tukmálni más gyerekét, akkor ô fizet. Pont rájuk fér.
2021. ápr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ezeket a dolgokat tudom...csak a kérdésem az volt hogy meg kell e elolegezni a bíróság felé a DNS tesztet? Esetleg az anyuka nem jarul hozza pl.a ver erdedmenyhez mert az csak 80℅ os .A vercsopor vizsgalatnal is előfordulhat hogy nem azt mutatja amit elvileg kene.Mert lehet mas vercsoportja is a gyereknek mint aminek lenni kene. En bizonytalan vagyok abban hogy tolem van e a gyerek.Szoval nem tudom mi tévő megyek.Mert az anyuka nem reagál semmire. Fel ajánlottam neki egy trio vizsgálatot ,en allnam az osszes költséget ami 85000ft lenne..joval olcsobb mint a bíróságra mennek.De nem hajlandó egyutt működni velem? Az okat pedig nem tudom.
2021. ápr. 18. 15:44
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem értem a témát, ha az anya téged szemelt ki apának, akkor a leggyszerübb egy DNS vizsgálat elvégzése.
2021. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a problémádat. Ezek szerint nem a feleséged. Ha anno tettél apasági nyilatkozatot, akkor megxivtad, mert ott a kutyát nem erdekli, te vagy e az apa és ezt el is mondták ott. Ha nincs apasági, nem a feleséged, akkor tökmindegy, nem is tudsz apaság megdöntése pert indítani. Akkor tudnál, ha a feleséged lenne. Ha meg ő akar apasaginper indítani, akkor uygis kötelező lesz a dns teszt.
2021. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!