Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy álterhességem van?

Lehet hogy álterhességem van?

Figyelt kérdés

Sajnos még tavaly volt egy terhességmegszakításom, ami lelkileg megviselt, de csak utólag jöttek ki a félelmek. Azóta már fogamzásgátlót szedek és óvszerrel is védekezünk, én mégis rettegek hogy terhes lennék. Már több tesztet is megcsináltam ami mind negatív, mégis olyan érzésem van minta nőne a hasam, kissé feszül, plusz a mellem is.

Holnap megyek nőgyógyászhoz ultrahangra, csak a véleményekre lennék kíváncsi.



2021. ápr. 18. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha védekeztek mint írtad akkor hogy volnál terhes?Nagyon ritka eset az hogy valaki védekezés mellett is teherbeessen.Negatív tesztek is vannak,akkor mi a kérdés?
2021. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Te nem álterhes vagy, hanem paranoiás. Ha körültekintően védekeztek nincs mitől félni, engedd el magad és ne stresszelj ezen.
2021. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazándiból nagyon félek hogy újra bekövetkezik és teljesen rá van pörögve az agyam és olvastam, hogy ilyenkor előfordulhat álterhesség, mert teljesen bebeszéli magának az ember és tünetek is jelentkeznek, de amúgy a baba sehol.
2021. ápr. 18. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyi, akkor lehetséges, hogy az van, már utána olvastál.
2021. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen rápörögsz, akkor valóban érzékelhetsz "terhességi tüneteket", ami nem az, csak beképzeled. Nevezhetjük ezt álterhességnek, ha gondolod.
2021. ápr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Azt nem írtad hány éves vagy.

Bennem más tünetek/okok miatt merült el az álterhesség gyanúja mikor 18 éves voltam.

Mindenképpen beszélj erről a nőgyógyászoddal. Ha lehet magánorvossal, nehogy az Sztk-ban összefuss valami bunkóval, aki csak beléd rúg.

Engem akkor megnyugtatott, a kérdéses tünetek 11 évig fennálltak; azóta épp a 2. babó van a pocakomban. (Nekem idővel az lett a parám, hogy nem lehet a tünetek miatt)

Kitartást!

2021. ápr. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!