Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késői ovu? Valaki tapasztalt...

Késői ovu? Valaki tapasztalt már hasonló tünetet??

Figyelt kérdés
Előző hónapban 26.án jött meg rendesen 6 napig meg volt, az ovut mindig meg érzem, viszont ebbe a hónapba egyáltalán nem éreztem, 6-7. Voltunk együtt párommal (megszakítással) ez a ciklusom 13napja volt. A ciklusom 18. Napjától fura hasfájásom, derékfájásom és esténkén iszonyat hányinger meg néha ha nap közben rám jött ma már hálistennek nem voltam rosszul, ez esetleg lehet késői ovu (igaz ilyet még nem sűrün éreztem) valaki volt már így? Vagy beágyazódási tünet lenne? Bocsánat a hosszú szövegért, és azért is ha esetleg valakit felbosszantok ezzel a kérdéssel, de kiváncsi vagyok hogy van e más is esetleg aki ovu előtt esett teherbe?

2021. ápr. 18. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teherbe esni csak ovulációkor lehet, előtte nem. Vagy nem tudom, hogy érted. A beágyazódásnak nincsenek durva tünetei, én inkább azt tudnám elképzelni, hogy PMS. A megtermékenyülés után 5 nappal még nem lehetnek ilyen tüneteid, be sem ágyazódik annyi idő alatt. Lehet későbbi az ovuláció is, legutóbb nekem is 18-20. nap volt. Azt nem tartom elképzelhetőnek viszont, hogy egy ovuláció napokig tartó rosszullétet okozzon. De persze ki tudja, nem vagyunk egyformák. A beágyazódás viszont mindenképp korai.
2021. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En soha nem ereztem mikor van ovum. Mindig ugy voltam vele, hogy a 14.napon van. A ferjemmel az elso baba es a masodik is igy jott ossze.

A masodik viszont sajnos elment. Muteti uton kellett befejezni. Azota (4 honapja) mindig megerzem mikor peteérésem van. Szur,gorcsol a hasam, nem birok kiegyenesedve jarni. Neha ugy erzem, hogy a hasam alja konkretan langol.

A hogorbe es az ovu teszt is megmutatta, hogy ez bizony a peteeres miatt van.


Lehet peteeres. Kicsit késői

2021. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!