Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát szeretnénk,mikor...

Kisbabát szeretnénk,mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Utoljára április 8.án volt meg a mensim. 17.-én ,és 18.án is együtt voltam a párommal. Mikor csinálhatok leghamarabb tesztet? Melyik fajta a legjobb/legérzékenyebb? Tudom még nagyon korai kérdés,de nagyon szeretnénk,és kíváncsi vagyok😊

2021. ápr. 19. 07:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tesztelj, miután már minimum 1 napja késik a menzeszed.
2021. ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%

Várható menstruáció előtt 1-2 nappal Predictor earlyvel megpróbálhatod.

De ha csak ez a 2 alkalom volt/lesz, akkor szinte esélytelen. Mikor lesz ovulációd?

2021. ápr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ovum 22.én lesz. Csak azt olvastam ha elötte vagyunk együtt nagyobb az esélye hogy kislány lesz😊 még csak 2alkalom volt igen.. mert csak most kezdtünk el a babán dolgozni. Viszont 22.-ig leszünk még együtt.
2021. ápr. 19. 07:59
 4/28 anonim ***** válasza:
81%

Első próbálkozós hónap, igaz? 😅

Nekem 13. dpo-n már kimutatta.

2021. ápr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 22-én lesz ovud, akkor elég kevés az esély, hogy megfogant a baba. 4-5 nap azért sok idő. Előtte 1-2 nappal nagyobb az esély, legjobb, ha másnaponta együtt vagytok.
2021. ápr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Jajj már úgy vágyunk rá😊 köszi a válaszotokat,akkor majd elötte is próbáljuk. Csak valahol olvastam hogy ovu elött 5 nappal együtt vagyunk,kislány lesz. Mert hogy 4-5napig simán elélnek.
2021. ápr. 19. 08:13
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek neme nem az aktus időpontjától függ.
2021. ápr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%
Igen elélhetnek, de kevés az esély :)
2021. ápr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

Akkor ajánlom, hogy felcsapd a biológia könyvet :)


1. Az aktus ideje nem befolyásolja a baba nemét, hanem a ferfi spermiuma a mérvadó... hogy melyik sperma kerül a petesejtbe...


2. A sperma max 2 napig él. Ha 5nappal peteérés elött vagy, akkor kb lehetetlen, hogy ilyenkor teherbe ess....


3, ha pont a legeslegjobb időben vagytok együtt, akkor sem 100% a baba. Szakirodalom szerint azthiszem olyan 25...


4, az, hogy te 22.ére gondolod a peteérésed, korántsem biztos, hogy akkor van.... ez egy átlag, ettől simán lehet eltérő időben...


5, nemvárt elött nem tesztelünk! Simán mutathat negatívat, miközben lehet már elindult valami, illetve simán mutathat pozitívat, te beleéled magad, töltögeted ide fel a tesztedet, mindenki gratulál, aztán időben megjön, mert csak elkezdődött valami, te meg mély depresszióba esel, mert hát pozitív volt...



De nyugi, kb mindenki így áll neki, hogy óóó nálunk majd elsőre... aztán jön a csalódás...

2021. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Első hónapban ne görcsölj rá ennyire.
2021. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!