Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges, hogy 22,23,24-en...

Lehetseges, hogy 22,23,24-en van beagyazodas?

Figyelt kérdés

15-en volt ovum. A hazipatika.com ovu szamlaloja azt irja, hogy ha 15-en volt ovum akkor 22,23,24-en van beagyazodas.


Akkor ha tegyuk fel nekem 26-27-en kene megjonnie akkor is lenne ideje megtapadnia az embrionak?

Vagy eselyesebb ha csak 29-30-an lenne a nemvart napja?


A lenyeg az, hogy 3 honapig 28 napos ciklusaim voltak kesoi ovuval ami nem jo. Aztan multhonapban kesoi ovuhoz igazodott a menzeszem is.

Ebben a honapban nem tudom hogy mi lesz.

A kerdesem tehat csak annyi hogy igy is ugy is lenne-e eselye megtapadni a babanak ha akkor van beagyazodas amikor az ovu szamlalo irja?



2021. ápr. 20. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A luteális fázis, tehát az ovuláció után egészen a menzeszig, mindig egyforma (egy nő esetében, nem minden nőnek egyforma hosszú), esetleg 1 napos eltérés lehet fel-le. Tudod, hogy neked milyen hosszú? Átlagosan 14 nap, de 12-16 között normális. Ha kevesebb mint 12, az nem jó, mert akkor lehetséges, hogy nem tud beágyazódni. Minél kevesebb, annál rosszabb ilyen szempontból.

Az ovulációdat mivel figyeled? Ne hagyatkozz kalkulátorokra, az nem tudja, hogy működik a tested. Ugyanígy a beágyazódást sem lehet kalkulátorral kiszámolni. Valakinek korán beágyzódik és már a 8-9 DPO-n mutat valamit a teszt, valakinek csak a 12-13 DPO-n.

2021. ápr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

15-en volt ovum. Ez 100% mivel akkor szurkalt es fajt a hasam ill. ovu teszt is mutatta. Ha 28 napos a ciklusom ujra akkor 26-an van a nemvart igy a lutealis szakasz 12 nap.


Ha 29-30-an van a nemvart az ovu idopontja miatt akkor pedig 15 -16 napos.



Nem hagyatkozom a kalkulatorra mar reg. Ovutesztel es hogorbevel nezem az ovut.

A begyazodast nem merem tesztel nezni. Volt mar hogy hamar teszteltem es utana megjott..

2021. ápr. 20. 12:17
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Nekem most 8dpon lett + tesztem majd negatív, fájt a jobb oldalam sosem szokott, de onnantól negatív lett megint majd 12 dpo barnázás, has fájás + teszt este, reggel megint negatív és azóta is, ma 14 dpo, holnap jön meg.

Soha nem volt ilyen, multkor is volt kémiai 2 + teszt majd megjött,volt 4 terhességem is sosem fájt, sosem barnáztam, most nagyon próbálkozott, de úgy látszik nem sikerült😔

2021. ápr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A menzesz mindig az ovuláció időpontjától függően tolódik a fix luteális szakasznak köszönhetően. Tehát inkább a 29-30 a valószínű. Ha vezeted a görbét, akkor nézz meg pár régebbit,ott látni fogod a luteálist. Ha 15-16 napos, az elég hosszú, de még a 12 is rendben van.
2021. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 nagyon sajnalom ☹️ Remelem legkozelebb osszejon a baba !



#4 Tudom, hogy a menzesz az ovu idopontjatol fuggoen tolodik. De 3 honapig nekem 28 napos ciklusaim voltak attol fuggetlenul, hogy epp a 20 vagy 21.napon volt ovum.

Multhonapban is a 20.napon volt ovum viszont akkor normalisan is jott meg (marcius) 30.-an. Csak mivel akkor egy hete mar kesett mivel azt hittem meg mindig 28 napos a ciklus igy teszteltem kettot. Ami pozitiv is lett. De ra 2 napra megjott igy az kemiai terhesseg volt.


Most elvileg ha beállt vegre a ciklusom, akkor lesz ideje megtapadni.. legabbis remelem 🤞🏼

2021. ápr. 20. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor viszont rosszul számolod a luteálist. Most nézem jobban, ha 15-én van az ovulációd és 26-án jön meg, az csak 10 nap. Az ovuláció napját nem számoljuk, ugyanígy a köv, menzesz napját, mivel az már egy másik ciklus. A 10 napos luteális viszont túl rövid.

Ha 29-30 jönne meg, az már jó.

A 28 napos ciklus 20-21. napi ovulációval meg végképp nagyon rövid. Ilyen esetben nincs esély, hogy megtapadjon.

2021. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy semmi esely arra, hogy a 28 napos ciklusnal megtapadjon.

Multhonapban volt egyedul normalis.

De akkor se tapadt meg.


Remelem most sikerul. Kicsit azert remenykedem.

2021. ápr. 20. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!