Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek alhasi fájdalommal jár...

Edinasz kérdése:

Akinek alhasi fájdalommal jár a peteérés, és esetleg ultrahangos vizsgálat miatt tudja is, hogy mikor szabadult ki a petesejt, annak hogy szokott lenni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mikor gorcsol a has, aznap hajnalban van a pete kiszabadulasa, vagy egész nap gorcsol előtte, és másnap hajnalban szabadul ki? Vagy ez is egyén függő? Köszönöm a válaszokat! Nekem is gorcsol peteérés kor, csak még nem jöttem rá, vajon aznap hajnalban lehet vagy másnap a pete kiszabadulasa 😊

2021. ápr. 22. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, lehet kapni ovulációs tesztet, sőt nyálmikroszkóppal is meg lehet tudni, az kb. 3000 Ft, mindig tisztítani kell.
2021. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Most attól, hogy leírom nekem ez a fájdalom estére csúcsosodik és utána alvás közben van ovu az rajtad nem segít mert neked simán lehet máshogy.
2021. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi vettünk ennél drágábbat, de az se ért sokat. Max arra jó ha éjszaka kétséged van, hogy lázas e a gyerek, ezzel tudod csekkolni. Pontos lázmérést nem tudod megúszni.
2021. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Facelle tesztel nezd hogy mikor van ovud :)

En ebben a honapban ezzel neztem. Szep eros pozitiv lett akkor amikor iszonyatosan fajt a hasam. Masnap negativ

2021. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válszokat! Vettem már ovu tesztet, nekem nem igazán jól mutatta. Most azért vettem clearbluet.mult alkalommal az ovun mikor a legerosebb volt a csík(nem lett erősebb, mint a contoll) rá két nap múlva volt a hasgorcs. Tipikus peteérés és. Ezért érdekel, hogy van másnak.
2021. ápr. 23. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!