Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valóban igaz, hogy ha peteérés...

Valóban igaz, hogy ha peteérés előtt 2-3 nappal próbálkoztunk a teherbeeséssel, még akkor is van esély hogy sikerül a baba?

Figyelt kérdés

Szeretnénk babát. Úgy alakult a dolog hogy pont ma nem tudunk együtt lenni, viszont ma van peteérésem. 22-én voltunk együtt azaz 3 napja. Úgy olvastam hogy egy hímivarsejt akár 72 óráig is életképes.

Akik számolják, figyelik a peteérésüket, ki járt már hasonló cipőben és baba lett belőle?

Tudom hogy pár hét múlva úgyis kiderül hogy bejött vagy nem. Úgyis próbálkozunk újra.

Csak kíváncsi vagyok, hogy ez tényleg sikerült e így valakinek?



2021. ápr. 25. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, működhet. Nyilván sok mindentől függ, de szélsőséges esetben 5 napig is eléldegélnek a petevezetékben. Nekem ugyan még nem lett baba, de sokan írják, hogy napokkal ovuláció előtti együttlétből sikerült.
2021. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk lett baba belőle. Aznap amikor pozitív lett az ovu tesztem és utána még két napig nem tudtunk együtt lenni, szóval nekünk az előző együttlétek valamelyikéből lett a babánk :)

18 hetes vagyok

2021. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van esély, persze. Nekünk 2 nappal ovu előtti együttlétből lett várandósság :)
2021. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a biztató válaszokat 😊

Meglátjuk, kíváncsi vagyok, ha most nem jött össze, majd megpróbáljuk a kövi peteérés él 😅

2es,3as nektek gratulálok a babához 😊

2021. ápr. 25. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Lett baba? Érdekelne.😊
2022. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én az első terhességemnél nem figyeltem hogy mikor volt ovu. Együtt voltam a párommal 1 alkalommal és összejött is ma már 7 éves lesz a lányom. Kistesót szeretnénk. De eddig nem jött össze. Pedig mi is voltunk ovu előtt 2-3 nappal. De ez végül mindenkinél más. Vagy csinálj LH tesztet. Kívánom hogy sikerüljön nektek a baba.
2022. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!