Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS-val kinek mennyi idő...

PCOS-val kinek mennyi idő alatt sikerült a baba? És milyen vitaminokat szedtetek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 26. 07:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Van egy könyvem, amiben pár oldalon leírja egy doktornő a saját történetét.A PCOS miatt nem lehetett volna babája Elkezdett életmódot váltani, vitaminokat szedni és megszületett az első, majd a második gyermeke is.Ha esetleg érdekel, akkor szívesen beszkennelem és elküldöm emailben.

Sok sikert!

2021. ápr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

4 hónappal azután megfogant, hogy eldöntöttük szeretnénk babát.

Épp a nőgyógyászhoz mentem volna, hogy kezdjük el kezelni a PCOS-t, mert addig csak lerázott fogamzásgátlóval, és ott derült ki, hogy terhes vagyok.

2021. ápr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszaitokat. :)

Örülök, hogy vannak azért ilyen történetek is, ahol pár hónap alatt sikerült a baba, mert legtöbb helyen csak azt lehet olasvasni, hogy mennyire nehezen jön össze.

Gratulálok nektek 2-es válaszoló.

2021. ápr. 26. 10:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Szigorú diéta és heti többszöri sportolással javulnak az esélyek, emellett inozitolt szoktak javasolni.
2021. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

19-ben diganosztizáltak, PCOS, IR. Akkor 3 hónapja próbálkoztunk, standard vizsgálatra mentem.

Bő 1.5 év kellett hogy teherbeessek. Mindent megcsináltam: munkahelyváltás, stressz-redukálás, életmódváltás, fogyás, értékek javultak, ciszták eltűntek, időzített együttlét, de nem sikerült a baba.


Endokrin dokira beruháztam, kaptam lórúgásnyi metformint meg egy adag étrendkiegészítőt szigorúan meghagyva, melyiket mikor szedjem. 2. kezeléses hónapban terhes maradtam. Ha hamarabb megyek, eredmény is valószínűleg hamarabb lett volna, na de, boldog vagyok így is. :)

2021. ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20 éve van pcos-em.

Első baba véletlen, de a 10 héten elment.

Második baba első hónapban.

Harmadik baba 2 év után.

Negyedik baba első hónapban, 7 héten elment.

Ötödik baba első hónapban.

2021. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszaitokat. :)


Nektek a ciklus mennyire volt rendszeres? Illetve hány napos?

2021. ápr. 27. 13:35
 8/8 anonim ***** válasza:
30-32 napos, volt, h 10 hónapig nem menstruáltam.
2021. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!