Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A covid oltás rontja a spermákat?

A covid oltás rontja a spermákat?

Figyelt kérdés

Mostmár több ismerőstől is hallottam, akik babát szeretnének, lombikra készülnek hamarosan, hogy oltás után totálisan lecsökkent a sperma szám, vagy ami maradt, az sem valami életképes...

kérdésem annyi lenne, hogy van e itt olyan, aki hasonlókat tapasztalt?

Engem direkt a babaprojekt miatt nem oltatunk be, mert gyógyszeres kúra/kezelés alatt vagyok, emiatt nem hagynám abba hónapokra, mikor már célegyenesben vagyunk. A páromat viszont ma oltanák be kínai vakcinával, de így félek, ha ez igaz, akkor így is úgy is cseszhetjük az egészet, nem fog működni... nemtudom mitévőek legyünk.



2021. ápr. 27. 07:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%

Én úgy tudom az mRNS vakcinák okozhatnak meddőséget (pfizer, moderna). Vagyis mikor bejöttek ezek a vakcinák, akkor volt szó ilyen mellékhatásról, de aztán elsunyultak a dolgok, mostmár nincs ilyen mellékhatás.. :D

A kínaitól szerintem semmi baja nem lesz, az "csak" inaktivált vírust tartalmaz.

2021. ápr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem okoz meddőséget.
2021. ápr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
1, vezesd le, hogyan.
2021. ápr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem okoz meddőséget, miert okozna? Több ismerősöm is most várandós úgy, hogy előtte oltották őket.
2021. ápr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes, kb. 2 hónapja oltanak tömegesen, de már ezalatt lombikra készülnek?
2021. ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
Aha, oltástól meddő leszel, covidtól nem? 🤦‍♀️
2021. ápr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

"A vakcinák nemcsak a SARS-CoV-2 tüskefehérjéje ellen hatékony antitestek termelését indítják be, hanem egy nagyon hasonló fehérje, a méhlepény kialakulásában fontos szerepet játszó szincitin-1 ellen is kiválthatják az immunválaszt. Többek között emiatt javasolták az embereken végzett vizsgálatok felfüggesztését, amíg nem bizonyosodnak meg – például állatkísérletek útján – arról, hogy ez a „határozatlan idejű terméketlenség” nem jelentkezik mellékhatásként a beoltott nőknél."


(Egy korábbi cikkből van ez, a legtöbb angolul van, magyarul kerestem nektek.

De olvassatok utána, Michael Yeadon aki a Pfizernél dolgozott kutatási igazgató, tapasztalt immunológus, több videóban elmeséli ezt, hogyan is van. )

2021. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
a méhlepény a beágyazódás után alakul ki. Semmi köze a meddőséghez.
2021. ápr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

Nemrég meghalt egy 34 éves terhes nő covidban. A babáját 32 hetesen császárral kivették, utána a nőt lélegeztető gépre kapcsolták. A nő sejtette, hogy arról őt nem élve szedik majd le. Elbúcsúzott a férjétől, kérte, hogy szeresse nagyon a gyerekeiket (a harmadik gyerekük született most), és mondta a férjének, hogy később nyugodtan nősüljön újra.

Léleg.gépre kapcsolták, küzdöttek az életéért, de meghalt.


Kérdező, szeretnél így járni?

Mi történne, ha pár hónapra fölfüggesztenéd a kúrát, pároddal együtt beoltatnátok magatokat, és immár védetten folytatnád?

Nem az oltás mellékhatásától kéne félni, hanem attól, ami ellen oltanak.

2021. ápr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

7: [link]


8, nekem ikerterhes, egészséges kolléganőm halt bele, 37 évesen. :(

2021. ápr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!