Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, akiről az első COVID...

Van, akiről az első COVID oltást követően derült ki, hogy terhes?

Figyelt kérdés

Tudom, elvileg most nem oltanak terhesség alatt 2. alkalommal. Külföldön igen, illetve ott azt is írják, hogy nem probléma, ha az első oltást követően lesz valaki terhes, de nyilván nincsenek hosszútávú tapasztalatok.

Mit mondott az orvosotok, biztonságos megtartani a babát? Nem gond, ha ennyivel kitolódik a második oltás?



2021. ápr. 27. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.

Nem valószínű hogy spontán pont összejön, de ha meg mégis pont akkor 🥺

2021. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Egyik ismerősöm elvetélt, másiknál teljesen egészséges a baba. Egyikük sem tudta, hogy terhes, mikor kapta az oltást.
2021. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ismerősöm, aki nem tudta, hogy terhes, amikor megkapta az oltást. Most 13 hetes, minden rendben van. Orvosi javaslatra megkapta a 2. oltást is. (Nem Magyarországon él)
2021. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem, semmi bajom, sem a babának. :) De a 2. oltást még nem kaphatom meg.
2021. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!