Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphaston után clostylbegtet?

Duphaston után clostylbegtet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma voltam dokinál felírták nekem a duphaston 2*1 et 10napig. Viszont nekem nem olyan rég ki lett váltva a clostylbegt is mondván ha megjön kezdjem el szedni a ciklus 3. Napjától (ezt egy másik orvos írta fel) holnap tudom csak vissza hívni és addig az lenne a kérdésem hogy ha a duphaston meghozza a vérzést,akkor kezdjem el szedni majd a clostylbegtet úgy ahogy a másik orvos mondta ? Természetesen hívom holnap a dokit és megkérdezem csak kíváncsi lennék előre ha valakinek volt már így.

2021. ápr. 27. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Generálnak egy megvonásos vérzést, aztán Clostyval serkentik a peteérést. Beszeded a Duphastont, kb. egy héten belül megjön a vérzést. Annak a 3. napjától meg Closty.
2021. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért kaptam a duphatont mert nem jött meg . Csak a closty ki lett váltva már ezelőtt pár héttel ,vártam hogy megjojjon. Orvost váltottam és most elfelejtettem megkerdezni
2021. ápr. 27. 12:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ:)
2021. ápr. 27. 12:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, gondoltam, hogy nem jött meg, azért kaptad a Duphastont. Nekem is volt ilyen kúrám, hogy Duphaston - Closty. :)

#1

2021. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És lett végül baba?:)
2021. ápr. 27. 14:12
 6/8 anonim válasza:
Nekem a Clostyl is meghozhatta(,), de bevettem összesen 9 szemet,utána meg is jött a vérzésem és azonnal teherbeestem már az első hónapban a segítségével :) (3 év próbálkozás után)
2021. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én most 6.án menstrualtam először gyógyszer segítsége nélkül de 3napig tartott. Csinálom 2 napja az ovu teszteket de negatív.12.napon vagyok
2021. jún. 17. 12:14
 8/8 anonim válasza:

Sok sikert kívánok! Bízz a Clostilban! Olyan sok nőnek segített már. Nekem 3 hónapig nem volt vérzésem és meghozta vagy magától jött meg (ezt nem tudom), majd azonnal terhes lettem

, most vagyok 15 hetes :) Előtte vagy 2 évig hol menstruáltam ,hol nem. Nem jártam orvosokhoz, nem izgultam semmin. Nem szabad rástresszelni!!!

2021. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!