Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az orvos nem latott meg...

Ha az orvos nem latott meg semmit az problema?

Figyelt kérdés

Ma volt 2 pozitiv tesztem.


Clearblue szerint 2-3 het.


Marcius 30-an jott meg. 15-en volt pozitiv ovu tesztem.


Ma voltam orvosnal aki csak megvastagodott mehnyalkahartyat latott. Semmi mast. Szerinte 5 hetesnek kene lennem.. de szerintem meg 2-3 hetes vagyok nagyon max.

Jovoheten kell vissza mennem.

Valaki jart mar igy?



2021. ápr. 28. 19:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A terhességet az utolsó menstruációtól számoljuk, tehát amikor kimarad, már 4-5 hetes vagy. Ilyenkor még semmit nem lát az orvos, 6 hetesen már esetleg.
2021. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Azert van nagy zavar a fejemben mert leirtam amit az orvos mondott?😀

👍🏼



Ő meg is latni akart valamit.. nem vagyok nogyogyasz nem ertek hozza.

2021. ápr. 28. 19:34
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tehát még gyakorlatilag a menstruációd sem késik, és már voltál orvosnál, hogy állapítsa meg a terhességet? Lehet, hogy egy cseppet korai volt :D Még jövőhéten sem biztos, hogy a petezsák+szikhólyagon kívül fog látni valamit. Ilyen korán még nem sok értelme van menni, képtelenség élő terhességet megállapítani.
2021. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Kezdjük ott, hogy 5 hetes vagy kimaradt mensikor attól függetlenül, hogy 2-3 hete termékenyültél meg. Pont. Ezen nincs mit vitázni, így van. Utolsó menzesztől számolunk.

Jövő hét határeset, 2-3 hét múlva látna q doki tutira embriót, ha minden jól megy, 7 hetes körül van szívhang, és most 4,5 vagy.

2021. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontositok, nekem 21-24 naposak a ciklusaim, szoval letezik 3 hetes terhesseg. De abban egyetretek, h 6 het korul lathat egyaltalan valamit.
2021. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Én a menstruációm kimaradása előtt teszteltem pozitívat. Mivel kicsit pecsételtem, elmentem nőgyógyászhoz akkor voltam 4-5 hetes, nekem is a megvastagodott méhnyálkahártyát látta és egy kis felritkulást. Most épp 27 hetes vagyok és a pocakomban rugdos a kisfiam.
2021. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem elo terhesseg megallapitasara mentem hanem progeszteron feliratasra.

Ott mondtam hogy pozitivat teszteltem ma. Mondta hogy megnezne.

Nem latott semmit a 13mm-es mehnyalkahartyan kivul. Ami szerinte jo vastag.

Igy azt mondta jovoheten menjek vissza.

2021. ápr. 28. 20:24
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Progeszteron hiányod van?
2021. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen. Plusz az orvos mondta, ha legkozelebb terhes lennek akkor a korabbi veteles miatt (muszeres befejezes) is kapni fogok progeszteron potlast.

Nem latott meg semmit, de felirta. Naponta 3x1.

Jovohet szerdan kell vissza mennem. Hatha lat valamit.

2021. ápr. 29. 16:37
 10/17 anonim ***** válasza:
Reméljük minden rendben lesz! Biztos fogja már látni amit olyankor kell.
2021. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!