Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 25 nappal 7 napos...

Aktus után 25 nappal 7 napos erős menzesz után negatív tesztel elofordulhat még hogy terhes volnék?

Figyelt kérdés
A mellem kicsit elkezdett feszulni csak az a fura hogy menzi 6 ik napjan. Csináltam tesztet és negatív és erős 7 napos vérzésem volt. Az utolsó 2 nap nyilvan már nem volt annyira erős.

2021. ápr. 28. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáltál, negatív a teszt. Szerintem hiába írjuk le itt is, hogy nem vagy terhes, nem fogod elhinni.
2021. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért??????? Hány tény kéne még ahhoz,hogy rágyere,hogy minden amit írtál arra utal ,hogy nem vagy terhes?! Fogadjuk hogy még védekeztetek is!
2021. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha a megszakításos védekezés annak számít akkor igen. Nem gondolnám hogy az volnék csak furcsa ez a mellfesules és főleg az hogy menzi végén nem előtte lenne normális? Előtte kB semmi se volt
2021. ápr. 28. 22:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne magyarázd be magadnak. Akkor sem vagy terhes
2021. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van még 1 tesztem pár nap múlva mecsinalom ha akkor se mutat semmit akkor gondolom tényleg nincs semmi. Ja ezt a tesztet délután csináltam mert elvileg a nap bármelyik szakaszában lehet végezni.
2021. ápr. 28. 22:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire akarsz gyereket, vagy ennyire nem akarsz?
2021. ápr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt....ovu után 14 nappal már biztos a teszt. Aktus után pedig 20 nappal. A teszt eredményét a mensi sem befolyásolja. Nem vagy terhes. Bennünk nőkben állandóan dolgoznak a hormonok és nem egyformán. Tehát az lenne a fura, ha soha semmit nem éreznél. A mellfeszülés nem terhességi jel csupán valamelyik hormonod épp jobban dolgozik. Azért nem kell eszetlennek lenni, ne is haragudj.
2021. ápr. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék még, de ha úgy lenne megtartanank mert majd mindenképp szeretnénk a közeljövőben. Szedtem gyógyszert 1 hónapja tettem le.amugy a mai reggeli is negatív. Köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 29. 06:36
 9/9 anonim ***** válasza:
🙈🙈🙈🙈
2021. ápr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!