Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyerekvállalás elött covid...

Gyerekvállalás elött covid oltás kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A fenti kérdés lefedi amiről szó lenne. Annyit hozzá tennék hogy elötte konzultálni fogok az orvosommal és labort is szeretnék csináltatni mert tavaly októberben voltam már covidos így érdekelne mi van velem. Kb 2-3 hónap múlva próbálkoznánk mert addigra kb kiürülne a fogamzasgatló is. Egyedül Pfizerral lennék hajlandó magam oltatni.

Pfizernál is kikell várni a 2 hónapot?



Valakinek valamilyen tapasztalata?



2021. máj. 2. 13:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
Az orvos biztos ajánlani fogja az oltàst , mert ha egy orvos is bármi mást mondana már menne rá a feljelentés .
2021. máj. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%

Kb ez a 253.ugyan ilyen kérdés.... miert nem lehet visszakeresni?!

De komolyan?!


Egyebként ahogy az egyes is írha, minden doki ajánlja, mert félti az állását... mondom ezt orvosként...


Te döntsd el, mennyire fontos neked az oltás, és mérlegelj, megéri-e...

2021. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Kedves 2. lehetne kedvesebben is hidd el kerestem nem találtam olyat amire megkapnám a választ. Nyilván kettős mérce van bennem. Nem amiatt mert nem mehetek be bizonyos helyekre de lassan úgy érzem ahhoz is kelleni fog, hogy kimenjek a boltba valamint a főnököm is rendszeresen basztat ezzel. Viszont természetesen félek a mellékhatásoktól és mivel lehetséges hogy a jövőmre is befolyással lenne. Nem vagyok vakcina ellenes de nyilván mivel ez egy új dolog tartok tőle. Ezért szeretném olyan hölgyek, nők tapasztalatait kérni akik beadták és minden rendben volt velük.
2021. máj. 2. 14:00
 4/26 anonim ***** válasza:
2021. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
57%
Nekem az véleményem, hogy bátor döntés. Egyébként igaza van az első kettőnek, a doki úgyis azt mondja, oltass, fölösleges megkérdezni. Én inkább megvárom, amíg az oltás után fogant gyerekek megszületnek, ha egyáltalán megfogannak.
2021. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Azért nem fogsz egységes véleményt olvasni, mert nincs olyan.Csomó egészségügyis is azért oltatta magát, mert nyomást gyakoroltak rá.Az az orvos meg, aki mer bármit szólni ellene el lenne lehetetlenítve szakmailag.Én nem egy és nem két egészségügyi végzettségű embert ismerek, még köztük sem egységes a vélemény.Akkor itt gyk. (ahol mindenki virológus vs laposföld hívő) ugyan milyen egyértelmű választ vársz?
2021. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Inkább előtte, mint közben! Ha annyira biztonságos lenne a Pfizer is, akkor szerinted miért csak egy oltást engednek terhesség alatt? Az immunrendszer védekezése tök más terhesen, tuti nem adatnám be egyik félével sem.
2021. máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%

En orvos vagyok, gyereket szeretnénk már egy ideje, és beoltattam magam, amint lehetett. Testkozelbol tapasztaltam a korhazban, mekkora a veszély, láttam 40 eveseket meghalni más alapbetegség nélkul, láttam a CT képeket, ahol a tudo 80-90 százalékát megtámadta a vírus, láttam huszonéveseket lélegeztetogépen, ahogy eddig aktív 50-60-70 éveseket, akik oxygénmaszkkal az arcukon is levego után kapkodtak...megtapasztaltam, hogy aki egyik nap még az élok kozott volt, beszéltem vele, az másnapra már a hullaházban....ezért számomra nem volt kérdés, hogy beloltatom magam.


Az hogy meddoseget okoz az oltás, az hulyeség. Miért is okozna? És ha a virus egy részecskéjétol igy félsz, ami az oltással beled kerul, attól nem félsz, hogy ha maga a virus megtámad, akkor mit okoz? Ilyen alapon maga a virus is okozhatna meddoseget. En semmiképp sem akartam kockáztatni, hogy kis terhesen újra elvetéljek pl. azért, meg magas lázam lesz COVID miatt.

2021. máj. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%

Mindenképp beoltattam magam. Mi kb decemberre tervezzük, hogy elkezdjük a próbálkozást a második gyerekkel, de ez meg nem biztos.

Túl vagyok egy astran és júliusban kapjuk a másodikat.

Viszont nagyon érdekel, mi ez a pfizer imadat? Szerintem is jó oltas, nincs vele baj, de verrog tekintetében pl ugyanaz a kockázat mint az astranal és pont ez az, amit meg sose használtak ilyen széles körben embereken, tehát pont ez a legnagyobb kísérlet. Miért buktok rá ennyire? Ennyire bakajaltatok a PR-t vagy mi? Kokolyan nem ertem 🤷🏼‍♀️

2021. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
38%
Azert az sokmindent elmond a magyarok mentalitasarol,ha egy orvos velemenyet igy lepontozzak. De sebaj,ok biztosan jobban tudjak,mert ez,meg az az oldal facebookon ezt,meg azt irta,illetve a Joska bacsi szomszedjanak a legjobb baratneja oltas utan 3 nappal meghalt,es tarsai.
2021. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!