Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha peteeres kornyeken vérzést...

Ha peteeres kornyeken vérzést tapasztalok kb 3 napig az normális?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Igen. Nekem is volt ilyen problemam, es eros gorcsokkel is jart, mikor kiszabadult az erett tuszo. Voltam vele orvosnal, aki azt mondta, hogy emiatt nem kell aggodni, mert normalis, de nekem olyan fajdalmaim voltak kozepidoben, hogy a fogamzasgatlot valasztottam, igy megszunt minden tunet a peteeressel egyutt.
2021. máj. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak en nagyon szeretnék babát és félek hogy ez miatt nem lehet. Akkor ha jelentkezik ez a vérzés és együtt vagyunk a parommal akkor jó időben lehetünk együtt? Mielőtt jelentkezett a vérzés előtte 3 nappal ill a vérzés utan 1 nappal tudtunk együtt lenni.
2021. máj. 3. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Menj el orvoshoz....

Megint ez egy olyan kérdés, hogy most itt mit vársz? Van akinek kormális, van akinek rendszeres, van akinek gondot okoz, van akinél ez természetes.

Ennél többet itt nem is fogsz megtudni, majd haegnézeted magad. Főleg ha gyereket akarsz nem az interneten kellene mások tapasztalatait kérdezgetni.

2021. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy nem akarok menni orvoshoz? Van idopontom de mivel még 3 hét mire mehetek ezért kíváncsi lettem volna arra hogy masnel ha voltak ilyen panaszok miért, mit. mondott az orvos. Nem kell egyből lehurrogni a masikat! Vannak ennél sokkal gázabb kérdések is szerintem!
2021. máj. 3. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!