Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Babás vagyok?...

Mi lehet ez? Babás vagyok? Nagyon várjuk már a férjemmel.

Figyelt kérdés

Nem várt elött vagyok 2 nappal. De már lassan 3 napja nagyon fájnak a melleim, és fehér folyásom van, néha vizes, kb olyan mintha be pisiltem volna, ez is tart 3 vagy 4 napja. Ma már a hideg is ráz. A hasam még nem fájdogál ahogy szokott ilyenkor a nem várt elött csak nagyon fel vagyok puffadva. De a fejem az nagyon fáj, és a derekam is. Nem valami jó a közérzetem. Lehet terhesség jele? Nem merek reménykedni... ☹️

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. máj. 3. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Ilyen korán nem hinném,hogy tünete lenne a terhességnek ( bocs,de ez a babás vagyok kicsit kiégette az agyam).

Hidegrázás nem terhességi tünet. Várd ki,hogy késik-e a menstruációd és tesztelj. Szorítok nektek.

2021. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. máj. 3. 11:03
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez mind lehet PMS is. Varj meg 2 napot, azutan tesztelj. Es egyet ertek az elozo valaszoloval legyszi ne hasznald a babas vagyok kifejezest. Furan hangzik, mintha valami betegségről beszelnel pl lazas vagyok vagy baranyhimlos vagyok stb.
2021. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Második babámmal vagyok várandós, de ennyi tünetem még az egész terhesség alatt nem volt 😊 Tesztelj, az a biztos! Egy érzékenyebb teszt ilyenkor már símán mutatja. 20+3hetes kismama
2021. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Én inkább valami betegségre gondolnék, hidegrázás , derékfájás, fejfájás...ezek tipikusan nem terhességi jelek.
2021. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Ezek tipikus PMS tunetek... holnap reggel ha nagyon kíváncsi vagy tesztelhetsz reggeli vizeletbol!
2021. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
A hidegrázás igenis lehet terhességi tünet! Nekem anno így kezdődött, menzesz elott 1-2 nappal kb vacogtam egész nap és a melleim nagyon feszültek. Reggel arra ebredtem hogy csurom víz volt a pizsamam. Én tanusithatom hogy van ilyen tünet!
2021. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj, ezek lehetnek terhességi, de menstruáció előtti tünetek is.
2021. máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szurkolok Kérdező, hasonlóképpen vagyok, de nekem Vasárnap kellene, hogy megjöjjön. Remélem nem fog :).

Majd írj ha teszteltél :)

2021. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%
"Babás vagyok"🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Uram Atyám!
2021. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!