Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március 31-én volt az abortusz...

Március 31-én volt az abortuszom..kb másfél hétig véreztem, lehet tovább is nem tudom pontosan. Viszont a párommal úgy 2hete együtt voltunk és elment bennem. Meg nem jött meg a mensim, a melleimbe vannak kisebb görcsök vannak.???!

Figyelt kérdés
Ma csináltam egy tesztet de negatív lett. Szerintetek megfog jönni azért van a melleimbe görcs? A bunkoskodo kommentek kíméljenek
2021. máj. 3. 15:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%

Azt ugye tudod hogy hiába siettél nem lesz akció a második abortusz?


Komolyan, oké hogy nem szedhetsz gyógyszert de hallottatok már az óvszerről? Hány ártatlan babának kell még meghalnia mire megtanultok védekezni? 1-2-5-10?

2021. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%
Idióta felelőtlen picsa vagy b@zd meg! Hobbit akarsz csinálni az abortuszbtból te szerencsétlen??? Kíméljenek ?? Fúj de utállak
2021. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
Őszintén? Volt abortuszom, igaz beteg magzat miatt, tehát nem ítélem el a dolgot. de azt igenis felelőtlennek tartom, hogy még egy hónap se telik el és már újra védekezsé nélkül szexelsz a pasiddal. Komolyan nem tanultál az egészből semmit? Gyógyszert nem szedhetsz, ez oké, én se szedtem amíg meg nem jött ab után, de addig nem is szexeltem. Igazán nem nagy kaland kibírni.
2021. máj. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
Irigylem az ilyen libidóval rendelkező luvnyákat, hogy már abortusz után 2 héttel viszket nekik.
2021. máj. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
40%

Nem vagyok abortuszellenes, mellette sem vagyok. Azt vallom, hogy mindenki döntsön belátása szerint. Viszont velünk 14 évesen megnézették az

ABORTUSZ- A néma sikoly című kisfilmet. Youtube-on fent van. Kérdező kérlek nézzétek meg a pároddal, hogy fogalma legyen neki is, hogy mi a következménye annak ha nem tud parancsolni a farkának illetve nem húz gumit.

2021. máj. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%

Szóval volt egy ab-od, ez még belefér. DE

nem vártátok ki a 6 hetet

védekezni is buták vagytok...

Kupungyűjtőbe kell a pecsét?

2021. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
12%

Szia kedves kérdező!

Nekem április 8-án volt az abortusz. Nekem sem jött még meg azóta a menstruáció. Mi kB 4 hét után voltunk a párommal, 4-6 hetet mondott a doki a kórházban, hogy lehet közösülés. Én sem váltottam meg a gyógyszert, mert ugye nem jött meg még.

Mi "megszakításos" módon védekeztünk (míg szoptattam, nem szedtem gyógyszert úgy védekeztünk) /már van egy másfél éves lányom. /

Voltam már a múlthét szerdán dokinál azt mondta minden rendben van, ha meg jön szedjem a tablettát. Úgyhogy most lesz 5 hete csütörtökön hogy műtötték. Én is várom a mensit!

Ui: nem tudom miért az a lényeg nektek, önöknek, hogy miért nem figyel stb, ő csak kérdezett, nem a véleményt kérte ki, csak egy választ a kérdésre!

2021. máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

De azért neked lehetett volna eszed annyi, ha csináljátok, ne beléd!

Vagy a párod ennyire tényleg buta, hogyha neked nincs is neki lenne...

2021. máj. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
69%
17es azért én a helyedben csendben maradtam volna... abortusz után védekezés nélkül csinálod és még hírdeted is..remélem a meglévő gyereked nem a te eszed örökölte
2021. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó, szerinted nem mindegy neki? Majd megcsinálják másodszor is.
2021. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!