Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki inofolic-ot szedett...

Aki inofolic-ot szedett vélemény? Tapasztalat? Doktornőm ezt javasolta a körülmények miatt, bővebben lent írok

Figyelt kérdés

Volt egy elhalt terhességem ami műszeres befejezéssel ért véget. Most tellik le a 3hónap, így beszéltem a vedonovel ő milyen vitamint javasol és hogy van e értelme elmenni egy ver képet nézni meg egy hormonpanelt, vagy hagyjam. Elmondta, hogy ő a femibion0, folsav tabletta, magneB6 szedését javasolja és figyeljek az etrendemre oda( van rajtam felesleg és rajta vagyok hogy lemenjen)

Felhívtam a doktornőt és elmondtam neki miért keresem. Azt mondta mivel nem vetelesem volt, hanem elhalt terhességem és az urult ki, ezért ő feleslegesnek tartja a hormonpanelt, azért is nem említette kontrollon. És mondta hogy hiába mondtak a kórházban hogy csak egy hónapot érdemes várni, azért jó a 3hónap mert a szervezetemnek vissza kell állnia a normál kerékvágásba, és a mehnyalkaharytanak vissza kell vastagodnia, különben nem tud majd beagyazodni. Mondtam neki, hogy az első menszeszem nagyon kevés volt, most viszont nagyon sok van és darabkas, erre a válasz az volt, hogy most erősödik vissza, szoval ha ez lezajlott lehet próbálkozni. Az inofolic-ot javasolta, mert ebbe benne van minden, és nem kell külön folsavat, magneziumot szednem, hanem reggel este ebből inni(azt mondta ez por) és hogy ez túl súlyosabb hölgyeknek szokta javasolni. Segit a peteeres elősegítésére és annak beagyazodasaban.

Az lenne a kérdésem, hogy akik esetleg szedtek ilyen vitamint azoknak bevált? Mik a tapasztalatok? Nagy reményeket fűzök ehhez a hónaphoz, fel akarom készíteni a testem és a szervezetem, szoval feltankolok vitaminokkal és persze az etkezesemre és a folyadekbevitelre is nagyon oda figyelek :-)


2021. máj. 5. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én három hónapja szedem. Elvileg nincs nagy problémám, de eddig sajnos nem tett csodát.
2021. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magnézium nincs benne, csak folsav és inozitol.

Azoknak segít elvileg, akiknek valamilyen szénhidrát anyagcsere probléma miatt ritkán van peteérése, emiatt rendszertelen a menstruációja. Ha rákeresel neten lehet olcsóbb "márkát" is kapni, mint az Inofolic. Pl inofem aktív vagy pharmekal, vagy külön is lehet inozitol port és külön folsavat kapni, olcsóbb, mint együtt.

2021. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 2,5 év után ez hozta meg a csodát 😊 4hónapig ittam napi 2x. 20+5hkm
2021. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem rendszeres a ciklusom és a peteeresem is😅 lehet akkor maradok a femibionnal
2021. máj. 5. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!