Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha február óta...

Lehetek terhes ha február óta nem menstruáltam?

Figyelt kérdés

Február 12/13.-án ért véget az utolsó menstruációm. Mindig kegesett hogy késett pár hetet, de most ez a harmadik hónap hogy nem jött meg... 6 negatív tesztet tudhatok magam mögött. Tudom hogy el kell mennem nőgyógyászhoz, de jelenleg egy teljeskörű endokrinológiai vizsgálatra spórolok (diák vagyok)

Kb 2 hetente teszteltem, a legutólsót tegnap, mindegyik negatív, nincs "szellemcsík", ennél negatívabb alig lehetne



2021. máj. 6. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyire negatív és már korábban is rendszertelen volt, inkább valamilyen betegség állhat a háttérben.
2021. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Van sztk s endokrinológus kezd azzal ha nem jó akkor fizess
2021. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Sztk-s nőgyógyász?
2021. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
Úgy szeretnél gyereket, hogy orvoshoz nem tudsz elmenni? Szerintem is más állhat a háttérben és kéne az a vizsgálat.
2021. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék (még) gyereket. Eddig amikor egyszer nőgyógyásznál voltam, és megemlítettem neki a rendszertelenséget annyit mondott hogy örüljek hogy csak ilyen ritkán jön...
2021. máj. 6. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha nem izéltak még ebbe az évbe, akkor nem. Milyen gyakran tömnek?
2021. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Háziorvossal utaltasd be magad endokrinológiára - szerintem telefonon is felírja neked a felhőbe, azzal kérhetsz időpontot és már előrébb vagy. Meg kérj egy vérvételt cukorra és pajzsmirigyre. Ha mázlid van (körzettől függően), ez utóbbin már jövő héten túl leszel. Nőgyógyászhoz is mehetsz sztk, sokszor hamarabb is adnak időpontot mostanság. Valószínűleg a nőgyógyász adni fog valamit, ami meghozza vagy eü. kaparást javasol, csak ugye ez mind tüneti kezelés. Valami hormongondod lehet, amitől vagy nem tud leválni a méhnyálkahártya vagy meg se nő. De ha arra adnak is majd gyógyszert vagy életmódváltást javasolnak (sport, diéta... vagy pont egy túlzott diéta abbahagyása), még jó pár hónap kellhet, mire rendbe jössz. Szóval ne halogasd, mert ez így nem normális.
2021. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!