Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek nagy kérés tizenix...

Szerintetek nagy kérés tizenix év várakozás után, hogy várjunk még decemberig?

Figyelt kérdés
Most boldog, mert elkezdtük végre a vitamin kúrát, kértem erre még 3 hónapot, ami ugye augusztusban telik le. Párom annyira lelkes biztos benne, hogy rögtön sikerülni is fog, már ki is számolta, hogy akkor áprilisban szülök. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy ez nem biztos, hogy így lesz, de attól még nincs kizárva és így belegondoltam, hogy ha tényleg rögtön sikerül, akkor viszont nem szeretnék pont végig a rossz időben terhes lenni, télen még a pufajka kabátot is "cipelni"...+ akkor tavasszal lehet már nem bírnám csinálni a kertet. De most hogy ezt kitaláltam nem igazán szeretném az éppen megkapott boldogságát elvenni ezzel, hogy még tolnám, pedig tényleg egy fantasztikus karácsonyi ajándék lenne és minden idő úgy érzem így klappolna. Szerintetek előálljak ezzel vagy bízzam mostmár a Sorsra, hogy mikor sikerül?
2021. máj. 8. 10:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Túlgondolod. Semelyik évszak nem ideálisabb a terhességre mint a másik. Aztán az is lehet, hogy annyira könnyen viseled majd hogy meg se kottyan. Előre nem tudhatsz semmit. Kár ezen kattogni
2021. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Ja és ha nem sikerül egyből aztán pont úgy esel teherbe, hogy a számodra nem tetsző időszakra esik?
2021. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy természetesen ha decemberben kezdenénk és nem sikerülne rögtön, akkor utána már folyamatosan próbálkoznánk míg nem sikerül, szóval utána már nem tologatnám, hogy ilyen meg olyan időben inkább.:) De szerintem így is kiakasztó az ötletem.
2021. máj. 8. 11:03
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem télen egyszerűbb. Nyárra már nem lesz nagy hasad, a gyereket se kell óvni a fagytól, mehetsz vele nyugodtan a szabadba.


De egyébként se tudhatod hogy viseled majd, én pl egy csomószor elfelejtem, hogy terhes vagyok, mert semmi gondom nincs hálistennek. Amíg nem lesz durván nagy hasam, mindent meg tudok csinálni szinte, és durván nagy hasad is inkább a vége felé, utolsó trimeszterben lesz.

2021. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Túlagyalod. Nyáron meg meleged lenne, ősszel meg esik az eső. Hidd el, bármilyen évszakban túl lehet élni a terhességet. :) Olyan nincs, hogy tökéletes időpont. :)
2021. máj. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
4 Nekem pl még csak a hasam se volt olyan óriási. Simán tudtam pl borotválkozni is. 🤷
2021. máj. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy próbáltok segíteni! 4-re: Igen ha augusztusban össze is jönne, akkor pont ebben az időben lenne a legnagyobb hasam, (még ha tök jól viselném amúgy az egészet is) amikor az egész nagy tavaszi kertrendezés folyik, ráadásul ebből is élek, tehát akkor a tavaszi szezon így ki is lenne fújva. Én valahogy most mikor megbeszéltük és elkezdtük a vitamin kúrát abszolút nem számoltam ezzel az eshetőséggel, hogy rögtön is sikerülhet.
2021. máj. 8. 11:19
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

Én meg pont úgy terveztem, hogy télen legyek "nagyon terhes", mert akkor sokkal könnyebb 😃

Hülyeség amúgy ez miatt várni ennyi idő után, eszembe sem jutna!

2021. máj. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Mindig lesz valami, tavasszal/nyàron meg a melegtől nem egyszerű, ha ősszel/tèlen születik a baba, nem lehet olyan nagyokat sètàlni.
2021. máj. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Csak kifogásokat keresel, hogy miért Ne...nyáron sem egyszerű a dög melegben nagy pocakot cipelni.
2021. máj. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!