Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7,62 ng/ml volt a progeszteron...

7,62 ng/ml volt a progeszteronom a 21.napon,ez az jelenti,hogy kizárt h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap vagy ma kellett volna megjönnie, de semmi olyan érzésem nincs. Régóta próbálkozunk,nem nagyon merek reménykedni már. A doki a leletre nem mondott semmit csak h a cukrom kicsit magas volt a 3.napin,és h menjek dietetikushoz.

2021. máj. 8. 13:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kerestem egy táblázatot, bár valszeg a te leleten is rajta vannak a referenciatartományok. A terhesség első harmadában 11-90 között van az érték. A luteális szakasz elején 5 felett, utána 12 felett kell lennie. Leehet, hogy pár nappal később volt peteérésed, és emiatt késik. Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid?
2021. máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
28-29 napos volt már 4 ciklus óta,előtte hosszabbak és barnáztam is előtte de ez már 4 hónapja megszűnt. Sztem is ma este,vagy holnap megjön. Olvastan olyat,hogy valakinek magas volt a prog.ja és mégsem volt terhes,azért gonoltam h kevesebb ellenére esetleg lehetek az.
2021. máj. 8. 15:01
 3/15 A kérdező kommentje:
Persze tudom,hogy egy teszt lenne a legbiztosabb,de azt már hónapok óta nem veszek,felesleges lenne most is sztem. Azt amúgy a 3. És 21.napi leletekből lehet látni h voltbe egyeltalán peteérés és h mikor? Endokrinológus meg tudná mondani?
2021. máj. 8. 15:03
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá de szerintem peteérésed sem volt ahhoz alacsony a progi, de nem értek hozzá.
2021. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]

Ez van a leletemen 10 felett kéne lenni ovu után

2021. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverjük a két mértékegységet. Neked 7.62 ng/l az eredményed, ami átszámítva olyan 24-25 nmol/L. Ha 28 naposak a ciklusaid, ez a 21. napon azt jelenti, hogy terhes valószínűleg nem vagy, de legalább megtörtént a peteérés. Azt hiszem, 20 felett azért már szeretik az orvosok gyerekvállaláshoz, de nyilván minél több, annál jobb.
2021. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen 2 fajta mérték egység van engem is megtévesztett. Csináltam most tesztet negatív,ugyh csak simán késik.
2021. máj. 8. 18:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez még így is nagyon kevés progi. Nekem a 21.napon volt 53 nmol/L. Erre már azt mondta a dokim, hogy szép eredmény. 40 fölött már volt peteérés. Az atszamolt 25 nmol/L kevés. Szerintem....
2021. máj. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 25nmol/l-re most írt fel progeszteron pótlást az orvos. Azt mondta ennyinél már egyértelműen volt peteérés, de terhebeeséshez alacsony ez a szint.
2021. máj. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Nekem 40 nmol/L volt most valamelyik hónapban, erre a doki azt mondta, hogy már jó. Szerintem is alacsony 20 felé (nekem is ilyen volt sokáig), de azért nem rossz, kevés nőnek van manapság 60-70-es progeszteronja a peteéréstől számított hetedik napon. Vannak, akiknek 1 meg 2, na ott nincs peteérés. 20 felett a tüsző megreped, csak valami miatt elégtelen a termelés, vagy más hormon lehúzza a progit.
2021. máj. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!