Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor hogyis van ez ?

Most akkor hogyis van ez ?

Figyelt kérdés
43 naposak lettek a ciklusaim pár hónapja. Legutoljára április 26-2 volt mentsruáció. Így az ovut május 20-26 jelöli a kis naptáram. ( Egyelőre nem hőmérőzök, nem akarunk görcsösen babát) Viszont 7-8-9 elkezdtek fájni a melleim, és ragacsos nyákom volt + farkaséhség, ami érdekes, mert az általában menzesz előtt szokott nekem lenni. Ugyanúgy a fejfájás is, és enyhe menzis fájdalom. Lehetséges, hogy egyből menzi után volt ovum?

2021. máj. 10. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
A naptárad totál hülyeséget mond. Az ovuláció nem a ciklus vége felé van, hanem pont, hogy mensi után nem sokkal.
2021. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
42 napos ciklusnál szerintem jól számolta, ha a 28napos ciklusnál is a 14 nap körül van peteérés. Nem ?
2021. máj. 10. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Egyrészt szerintem nem ártana kivizsgáltatni magad, mert a 43 napos ciklus nagyon nem normális. Másrészt ilyen ciklus mellett elengedhetetlen szerintem az ovulációs teszt, pont azért, hogy be tudd lőni mikor van ovulációd (ha van egyáltalán). Ez nem rágörcsölés, de nélküle jóval kisebb esélye van a babának.
2021. máj. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ovuláció nem a ciklusod félidejében van. Ez egy nagyon elterjedt tévhit.
2021. máj. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!