Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 10. ciklus napon a méhnyálka...

A 10. ciklus napon a méhnyálkahártyám vastagsága csak 4 mm-es. Lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Merional injekciót kaptam. Sajnos a UH-on nem volt domináns tüszöm. Tapasztalatok?
2010. aug. 23. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én teljesen ugyanígy voltam.Emiatt el is ment egy babám,a vékony nykh. miatt.Mivel segítették a peteérést,Clostyval?Én Puregon injekciót kaptam 1 hétig,ez megvastagította a nykh.-mat,és és most 10 hós ikreim vannak.
2010. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a méhpempőt hallottam erre nagyon jónak. Itt is ha rákeresel a méhpempőre sok jó tapasztalatot olvashatsz. Én most fogom kipróbálni. Drága, de ahogy olvastam, megéri. :)

Sok sikert!

2010. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi az infokat!
2010. aug. 23. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:

E-vitamin és méhpempő nagyon jó mindkettő a méhnyálkahártya erősitésére.

Sok sikert++++++

2010. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2010. aug. 25. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!