Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt, aki adott nemű babát...

Volt, aki adott nemű babát szeretett volna és be is vetett valamilyen "praktikát"? Bejött?

Figyelt kérdés
Persze tudom nem lehet direktben befolyásolni, nekem őszintén mindegy milyen nemű pont emiatt merült fel bennem a kérdés

2021. máj. 10. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Kislányt szerettünk volna ezért a vélt ovut megelőző 3-4. napra terveztük az együttlétet. Végül csak az ovi előtti 4. nap lett. Szerencsések voltunk, mert azonnal összejött, ráadásul kislány.

Úgy voltunk vele, hogy 2-3 hónapot próbálkozunk így, aztán ha semmi, akkor nem foglalkozunk ezzel.

2021. máj. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem az a fontos, hogy gyereked lesz, egy csoda az eletedben.

Mindenki azt mantrázza a másiknak, hogy “csak egészséges legyen”.. de minden apuka-anyuka huz egy nem felé.


Aztan mikor az ember elveszit egy kisbabát.. rájön, hogy tényleg tokmindegy mi lesz a neme. Csak legyen egészséges.

Egy kisfiú ugyan úgy boldoggá tudja tenni az anyukáját mint egy kislány.

2021. máj. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Mi elvesztettünk egy babát, mégis apával együtt mantráztuk, hogy a pocakomban fiú legyen... hát lány lett. Aznap össze is voltunk törve, de ennyi, már nagyon várjuk.



Nem vetettünk be semmit, mert nem hiszünk a mesékben...

2021. máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Szomorú, ha van ilyen. Legjobban a többi gyereket sajnálom. Pl. ismerek olyan családot, hogy lányt akartak és 3 fiú után lett is. Mindenben a kislánynak lehet csak igaza, undorító kivételezés megy. Szerintem nem egy ilyen család van.

Részemről meg sem érdemli, hogy szülő legyen, akinek nem mindegy a neme.

2021. máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Mi a baj az első válaszolóval? Az, hogy ésszel alkalmazza az egyetlen módszert, amivel talán, egy hangyafsznyit tényleg lehet befolyásolni, vagy az, hogy elsőre jött össze? Ha fiú lett volna, akkor is szeretnék.
2021. máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem minden válasz hasznos, nem pontoztam senkit. Nem tudom ki az a beteg, aki idejárkál csak azért hogy lepontozzon válaszokat...
2021. máj. 11. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

#5 Köszi :)

Mostanában valaki sportot űz abból hogy mindenkit lepontoz.

#1

2021. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

"Volt, aki adott nemű babát szeretett volna és be is vetett valamilyen "praktikát"? "


Igen!

Van egy tuti módszer.

Jó sok gyereket kell csinálni és a nagy számok törvénye alapján előbb utóbb lesz köztük olyan nemű is amilyet szeretnél. Lehet válogatni mint a kutyáknál/macskáknál. Ki milyet szeretne

2021. aug. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!